Zlot Forum LPMN - 20.10.2012

Przy wirtualnej kawie, ciachu, lampce czegos wykwintnego i mocniejszego o muzyce o każdej porze.

Moderator: djk

krupolek

Re: Zlot Forum LPMN - 20.10.2012

Post by krupolek »

Wrażenia po zlocie, oczywiście bardzo pozytywne. Z spotkania na spotkanie znamy się coraz lepiej i coraz lepiej się nam rozmawia a pomysłów na wygłupy i śmiechy nadal mamy w zapasie na co najmniej 20 zlotów. Szef w super humorze, i w studio i w Chińczaku.
Spotkanie w podgrupach, tego nie będę opisywał , bo to trzeba przeżyć i zasmakować samemu. Jedyną rzeczą jakiej nie lubię w zlotach to ich koniec i drogę powrotną. Miłe chwile za szybko mijają. Naładowałem akumulatory. Do następnego zlotu ..
uśmiechnij się :-)

olaf

Post by olaf »

ty tu nie kadź tylko powiedz jak tam mecz mlodemu lecial dokladniej ;)
a jak chcesz zobaczyc kosmite olafa to zerknij do rysunkow mlodego. az liczylem czy ten zielony ludek ma na pewno po 5 palcow, bo ja tak mam :mrgreen:

PeterCub

Post by PeterCub »

Cześć, z pracy piszę. Zazdraszczam Wam zlotu, ale nie mogłem dwóch srok za JEDNEGO OGONA łapać. Miałem swoje plany w Poznaniu, już zapłacone. Gdyby któryś wyjazd był w innym terminie nie wahałbym się ani chwili i na oba wyjechał.

Wojtek, nie wiedziałem, że jesteś taki łobuz :D (sytuacja była naprawdę poważna, groziła śmierć z zachłyśnięcia się śliną we śnie).

Liczę na więcej zdjęć i relacje ze zlotu chociaż i tak nie oddadzą w pełni tego co się działo. Ze szczególnym uwzględnieniem informacji o "darciu łacha" z PeterCuba. :P
Buźka

Głosy na kolejne notowanie oddane.

krupolek

Post by krupolek »

olaf wrote:ty tu nie kadź tylko powiedz jak tam mecz mlodemu lecial dokladniej ;)
a jak chcesz zobaczyc kosmite olafa to zerknij do rysunkow mlodego. az liczylem czy ten zielony ludek ma na pewno po 5 palcow, bo ja tak mam :mrgreen:
Na turnieju ok, młody strzelił gola, jako drużyna zajęli 5 miejsce. Najważniejsze że chłopaki się ograli :-)
uśmiechnij się :-)

kate_gd

Post by kate_gd »

nokdar wrote:A w ogóle to też dziękuję za spotkanie. Było ok.
Tylko ok? Coooooo Tyyyyyyyyyy :?

bobby-x

Post by bobby-x »

Witam, mam mały kłopocik ponieważ Marek nie podał w Markomanii zlotowej kto realizował listę. Czy może ktoś z Was zwrócił na to uwagę, może na jakimś zdjęciu będzie: Zosia Kruszewska, Michał Jakubik lub Kol. Cukier?

wlampart

Post by wlampart »

bobby-x wrote:Witam, mam mały kłopocik ponieważ Marek nie podał w Markomanii zlotowej kto realizował listę. Czy może ktoś z Was zwrócił na to uwagę, może na jakimś zdjęciu będzie: Zosia Kruszewska, Michał Jakubik lub Kol. Cukier?
Listę, czy Markomanię? Markomanię - Z. Kruszewska
Just a runaway

bobby-x

Post by bobby-x »

Miałem napisać kto "realizował audycję" a napisałem "listę". Tak, chodziło o poranną Markomanię, w której byliście gośćmi. Z góry dziękuję za info.

Post Reply