Książka: ABC druhów zastępowych i kaziów

Bez Listy Przebojów trudno żyć... zwłaszcza bez markowej — kiedyś na innej fali, teraz w RZP Lista Marka Niedźwiedzkiego. Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu.

Moderator: djk

Locked
Admin
Administrator
Posts: 4311
Joined: 3 Jan 2008, o 17:30

Książka: ABC druhów zastępowych i kaziów

Post by Admin »

(…)Były też pewne konspiracyjne klimaty. Umawialiśmy się z Pawłem Sito (bo generalnie on był przywódcą tych wszystkich kaziów, był takim drugim Markiem Niedźwieckim), że będzie przychodził i mówił, że fajnie byłoby, żeby coś było na jakiejś pozycji, więc musimy tak zrobić i Niedzwiedź dostawał kartkę i to było jedną wielką ściemą.

Tamte czasy to była świetna zabawa, świetna atmosfera. Generalnie wszyscy ci, którzy uczestniczyli w tym przedsięwzieciu w tamtym czasie i tworzyli tę listę, byli fanami muzyki, którą Niedzwiedź grał i która była na Liście Przebojów.(…)
Kto wypowiedział te słowa, a raczej opowiedział tę historię, której wysłuchali Jacek Marcinkowski i Jakub Jarosz dowiecie się z lektury grubo ponad trzystustronicowej książki „Lista Przebojów Programu Trzeciego: ABC druhów zastępowych i kaziów”.

Wydawnictwo to — które powinno znaleźć się na półce każdego prawdziwego fana tej kultowej audycji jaką jest Lista — w cenie zaledwie 40 złotych (łącznie z VATem) plus koszty wysyłki dostępne jest w sprzedaży internetowej poprzez stronę http://www.abc-lp3.pl oraz w trójkowym sklepiku w zimowej stolicy Trójki czyli w Szklarskiej Porębie.

Image

A wszystkich, którzy przebrną już „od deski do deski” zachęcamy do dzielenia się z innymi na forum swoimi wrażeniami. Czekamy na wasze recenzje. Być może wasze opinie będą bodźcem do powstania kolejnej książki o liście pisanej przez jej fanów bo takowymi są właśnie Jacek i Jakub.

Redakcja LPMN.pl z czystym sumieniem poleca Wam tę pozycję.

„Cała Polska czyta… ABC druhów zastępowych i kaziów!”
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl
Locked