Niedźwiecki jutro (29 V) w "Telewizyjnej" GW

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum LPMN. Tutaj tez mozna zgłaszać poprawki do znalezionych błędów zarówno w archiwum Listy jak i ZSN czy SJC

Moderator: djk

Post Reply
zbyszu
Kapelan forumowy

Niedźwiecki jutro (29 V) w "Telewizyjnej" GW

Post by zbyszu »

Niedźwiecki jutro (29 V 2009) w "Telewizyjnej" GW. Zajrzyjcie proszę więc na stronę 7. Biędzie o miłości do smooth jazzu...

Polecam zatem lekturę ciagle jeszcze najlepszej gazety z programem, choć kolejne zmiany były już tylko na gorsze. Jutro zmiana kolejna. ma być wiecej programów w tej samej objętości. Poczytamy...czy już tylko pooglądamy ?

krupolek

Re: Niedźwiecki jutro (29 V) w "Telewizyjnej" GW

Post by krupolek »

Czy to pomyłka w programie TV czy prawda- relacja z Smooth Jazz Cafe o 23:35 2 TVP2 ?? Miała być bezpośrednia transmisja ??
uśmiechnij się :-)

Robert

Post by Robert »

krupolek wrote:Czy to pomyłka w programie TV czy prawda- relacja z Smooth Jazz Cafe o 23:35 2 TVP2 ?? Miała być bezpośrednia transmisja ??
Bezpośrednia transmisja ??? Nigdy nie było mowy o bezpośredniej transmisji z Bydgoszczy. Trudno sobie wyobrazić oglądanie takiego koncertu przez telewidzów publicznej telewizji TVP1 czy TVP2 w najlepszym czasie antenowym. Transmisja bezpośrednia będzie , ale 4 VI w Polsacie przy okazji koncertu "20 lat wolności".
974 dni

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

krupolek wrote:Czy to pomyłka w programie TV czy prawda- relacja z Smooth Jazz Cafe o 23:35 2 TVP2 ?? Miała być bezpośrednia transmisja ??
Transmisja ma być w komercyjnym radiu Złote Przeboje. Aż nie che mi sie w to uwierzyć..

PS. Tak jak pisalem wyżej: w "GT" coraz mniej do czytania :-/

krupolek

Post by krupolek »

Robert wrote:
Bezpośrednia transmisja ??? Nigdy nie było mowy o bezpośredniej transmisji z Bydgoszczy. Trudno sobie wyobrazić oglądanie takiego koncertu przez telewidzów publicznej telewizji TVP1 czy TVP2 w najlepszym czasie antenowym. Transmisja bezpośrednia będzie , ale 4 VI w Polsacie przy okazji koncertu "20 lat wolności".
No tak jak to w publicznej TV- kultura wyższej kategorii zawsze po 23 ! ,,Kocham Cię Polsko" chciałoby się powiedzieć. Dobrze że jest jeszcze Radio ZP. Do nasłuchania za parę godzin

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

krupolek wrote: No tak jak to w publicznej TV- kultura wyższej kategorii zawsze po 23 ! ,,Kocham Cię Polsko" chciałoby się powiedzieć. Dobrze że jest jeszcze Radio ZP. Do nasłuchania za parę godzin
To moze nie bedę Tobie pisał, o której godzinie jest sztandarowy program kulturalny TVP 1 "Pegaz" albo "łossskot" Tymona Tymanskiego. Usmiał bys sie :-)

iśka

Post by iśka »

Godzina transmisji w TV2 jest nieludzka. Pewnie sobie myślą, że i tak nikt tego nie ogląda i dlatego nadają tak późno. Jak coś kulturalnego, z wyższej półki, to zawsze o północy! Ale ja się nie poddam, dzbanek kawy i będę oglądać z wypiekami na twarzy. Ten dzień mam zarezerwowany dla Pana Marka :D

krupolek

Post by krupolek »

zbyszu wrote:
krupolek wrote: No tak jak to w publicznej TV- kultura wyższej kategorii zawsze po 23 ! ,,Kocham Cię Polsko" chciałoby się powiedzieć. Dobrze że jest jeszcze Radio ZP. Do nasłuchania za parę godzin
To moze nie bedę Tobie pisał, o której godzinie jest sztandarowy program kulturalny TVP 1 "Pegaz" albo "łossskot" Tymona Tymanskiego. Usmiał bys sie :-)
Zbyszu zapewne po 24:00, ale cóż nie tylko takie sztandarowe programy ale i dobre filmy, też są dla ,,nietoperzy" ale...cóż my możemy, maluczcy.
Ja i tak mimo tego słucham dziś Listy a potem chyba kawa i czekanie do 23:30, z drugiej strony ciekawe czy będzie może jakieś wydawnictwo DVD z koncertu ?

p.s. trochę mnie śmieszy że TVP2 jest jak to ładnie napisanie ,,patronem" SJF ?!! Żenuła

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

krupolek wrote: Zbyszu zapewne po 24:00,...
Chciałbyś ;-) "Pegaz" jest o godz. 8.45 w sobotę (czyżby to był program dla dzieci?) ;-)

iśka

Post by iśka »

Ja też mam nadzieję, że będzie DVD z koncertu. Jestem już po pierwszej kawce i czekam dzielnie. Dzisiaj wielkie wydarzenie :!:

Post Reply