Mapa

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum LPMN. Tutaj tez mozna zgłaszać poprawki do znalezionych błędów zarówno w archiwum Listy jak i ZSN czy SJC

Moderator: djk

Post Reply
kajman

Mapa

Post by kajman »

No i pojawiła się mapa. Sprawa niesamowicie fajna, ale od razu pojawia się pewna pokusa.
Dwie osoby są z Torunia i chciałbym tą drugą poznać (drogą netową oczywiście). Pragnienie to jest tym większe, że mieszka niecałe 200 m ode mnie i ma ma imię tak samo jak ja.
Być może takich chętnych będzie więcej, bo na przykład w leżącej nie tak daleko Bydgoszczy mieszka 8 lub 9 osób, przy czym 2 z nich o 100 m od siebie (tylko nie wiem czemu na środku ruchliwej ulicy), kolejne dwie (na osiedlu Fordon) też niewiele dalej.
W Warszawie jest osób minimum 16 (przy pięciu kolejnych nie mam pewności czy to jeszcze Warszawa), przy czym 2 z nich pół kilometra od siebie na Pradze, a dwie o ponad 100 m na Starówce (tylko tutaj nie mam pewności, bo jedna mieszka na środku skrzyżowania, a druga na Kolumnie Zygmunta :shock: ).
Zdaję sobię sprawę, że Admin nie będzie podawał adresów na życzenie i nawet nie powinien, ale może jest możliwe jedno z 2 rozwiązań.
1. Admin (jeżeli ma namiary) przekaże informację osobie, z którą szuka się kontaktu, a wtedy ta osoba zadecyduje czy chce go nawiązać czy nie. Oczywiście tutaj należałoby się zdać na dobrą wolę Admina, który i tak ma dużo pracy.
2. Informacja o tym wątku poszłaby na LPMN i ew. w ZSN. Szczytem marzeń byłoby, że jeszcze z dodatkiem np. poszukiwany torunianin, ale jeżeli byłoby więcej chętnych, to zabrałoby sporo czasu na Liście.
Istnieje także szansa, że poszukiwana osoba czyta to forum, zajrzy na ten wątek i sama odpowie ale specjalnie na to nie liczę.
Last edited by kajman on 21 Feb 2009, o 17:13, edited 1 time in total.

Admin
Administrator

Re: Mapa

Post by Admin »

No trzeba bedzie cos w takim razie wymyslec.
Jakie sa zbierane dane to sam widzisz na formularzu.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

kajman

Post by kajman »

Admin wrote:No trzeba bedzie cos w takim razie wymyslec.
Jakie sa zbierane dane to sam widzisz na formularzu.
Tak, zauważyłem, ale ja się nie znam na necie i myślałem, że może Admin wyłapije coś więcej. No cóż, trudno, trzeba będzie w inny sposób.

Admin
Administrator

Post by Admin »

Tak, mozna wylapywac poprzez tzw geolokalizacje, ale ona malo dokladna. Mozna prosic o maile, mozna prosic o swoje namiary w postaci ulicy, kodu pocztowego i numeru domu, ale... To sa juz dane osobowe itrzeba spelniac pewne warunki zeby je przechowywac, wypisywac klauzule. W zamysle to wszystko ma byc proste, latwe i przyjemne. Zaznaczamy na mapie punkt, gdzie mieszkamy/sluchamy, wpisujemy imie lub nick i juz. Ja tylko pobieznie weryfikuje dane (zeby sie niecenzuralne wyrazy nie pojawialy, lub zeby nie dublowano wpisow) i akceptuje. Po akceptacji punkt widoczny jest juz na mapce.

A teraz doszla niespodzianka, o ktorej nie bylo mowy do tej pory. Co tydzien, bedzie losowanie trzech osob, ktore jesli tylko sie do mnie mailowo zglosza, to otrzymaja niespodziewajki. Dane tych osob (nick/imie i nazwa miejscowosci) pojawiac sie beda na stronie glownej http://www.LPMN.pl i na stronie z mapka.
Dzis wylosowano Żanetę z Rzeszowa, Spidera ze Stalowej Woli oraz Jolę i Pawła z Grubska.

Losowanie odbywa sie sposrod wszystkich wpisow, a nie tylko tych z ostatniego czasu.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

emilka55

Post by emilka55 »

a gdyby tak było okienko ;) np poszukiwany /a :idea: :arrow: tu wpisujemy nazwe miejscowośći :arrow: i wychodzi adres e-mail :arrow: danej osoby
widze to tak :
wpisuje nazwe :arrow: zielona góra i wychodzi mi że jest kilka osób a tam :arrow: adres emal i nick i już nawiązuje się kontakt
jest tylko jeden warunek :!: aby przy okienu gdzie podajemy nick był też adres email :?: :?: może by tak :?: co wy na to :?: :)

Post Reply