Regulamin

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum LPMN. Tutaj tez mozna zgłaszać poprawki do znalezionych błędów zarówno w archiwum Listy jak i ZSN czy SJC

Moderator: djk

Post Reply
NMarek
Posts: 11
Joined: 11 Jan 2008, o 20:55
Location: Przemyśl
Contact:

Regulamin

Post by NMarek »

Wiem, że słowo regulamin wywołuje wstręt ale niestety..... sam adminuje jedno forum i wiem, że po jakimś czasie zjawiaja się spamerzy, reklamiarze i inna hołota, dla której szkoda miejsca na serwerze. W programie istnieje funkcja wycięcia posta- należy jasno określic z jakiego powodu można post wyciąć, inaczej będą bulwersy userów.
Za jakiś czas zjawią się tu zadymiarze tylko po to by komus nawciskać z byle jakiego powodu.... Nowy problem nazywa się BAN. Niech wszyscy wiedzą, komu, co i za co. Gdy jest 200 pasjonatów to nie ma problemu, ale miejmy nadzieje, że będzie 6000 i wtedy ten problem sie pojawi.....


Pozdrawiam Marek

Admin
Administrator
Posts: 4311
Joined: 3 Jan 2008, o 17:30

Re: Regulamin

Post by Admin »

Oczywiscie, ze regulamin powstanie. W koncu jakies przepisy musza regulowac ruch na tym forum. Ale nie bedzie tam nic (w tym regulaminie) co mialoby utrudnic zycie zarejestrowanym uczestnikom forum. Pare powszechnie stosowanych wszedzie zakazow (niecenzuralne slowa, ublizanie etc), pare nakazow i cos dla zarejestrowanych, ale nieaktywnych uczestnikow forum.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

NMarek
Posts: 11
Joined: 11 Jan 2008, o 20:55
Location: Przemyśl
Contact:

Re: Regulamin

Post by NMarek »

Słusznie ;) Regulamin ma służyć a nie przeszkadzać :P

User avatar
PeterCub
Posts: 4147
Joined: 21 Feb 2009, o 11:47

Re: Regulamin

Post by PeterCub »

Witam, bardzo mi brakuje wewnętrznej szukarki forumowej. Jeśli jest taka możliwość, proszę o dodanie.

User avatar
Martha
Posts: 2609
Joined: 20 Mar 2009, o 21:54
Location: Jaworzno

Re: Regulamin

Post by Martha »

Ratunku! Gdzie można się "natknąć" na audycję z Basią, A. M. Jopek i Kayah, bo niestety, nie mogłam jej wysłuchać? :( Pan Marek napisał na blogu: rozmowa z Artystkami pojawi się "na pasku", ale ja, choć brunetka, a nie blondynka :lol: , poradzić sobie nie mogę!

Post Reply