GŁOSOWANIE NA II TOP WSZECH CZASÓW RZP

Top Wszech Czasów w Radiu Złote Przeboje — czy wszystko co było do zagrania w muzyce zostało juz skomponowane i zagrane? Opinie, komentarze, propozycje słuchaczy.

Moderator: djk

bobby-x

Re: GŁOSOWANIE NA II TOP WSZECH CZASÓW RZP

Post by bobby-x »

Czy możecie mi wyjaśnić jak się głosuje bo jakieś dziwne mi sie to wydaje
1. wpisuję adres mailowy
2. wpisuję hasło
3. zaznaczam 25 utworów, przy 26. jest komunikat ze wiecej nie można
4. no i co dalej ???
Jakieś potwierdzenie OK lub cokolwiek innego ??? Czy głosy sie dodały, czy zliczyły , jedyne co mogę dalej zrobić to zaproponować dodatkowy utwór oraz sie wylogować. Jakiś dziwny jest dla mnie TEN sposób glosowania?

Robinson

Post by Robinson »

bobby-x wrote:Czy możecie mi wyjaśnić jak się głosuje
Czy po każdym jednym głosiku nie wyświetla Ci się małe okienko z informacją, że głos został oddany? Powinno się wyświetlić, klikasz na "OK" i głosujesz na następny utwór, potem znowu "OK" i następny ...

xpspec

Post by xpspec »

bobby-x wrote:Czy możecie mi wyjaśnić jak się głosuje bo jakieś dziwne mi sie to wydaje
1. wpisuję adres mailowy
2. wpisuję hasło
3. zaznaczam 25 utworów, przy 26. jest komunikat ze wiecej nie można
4. no i co dalej ???
Jakieś potwierdzenie OK lub cokolwiek innego ??? Czy głosy sie dodały, czy zliczyły , jedyne co mogę dalej zrobić to zaproponować dodatkowy utwór oraz sie wylogować. Jakiś dziwny jest dla mnie TEN sposób glosowania?
Ot całe RADIO ZLOTE PRZEBOJE!!! Oni są tak beznadziejni, że nawet strony nie potrafia dobrej stworzyć. Współczuję panu Markowi że wybrał sobie do współpracy takich ludzi!! Oni są tak prymitywni, jak nikt inny. Pani Kruk czy pan Chiro-Chirowski powinni zapaść się pod ziemię słysząc choc fragment swoich wypowiedzi na antenie tego radia. Naprawdę współczuję Markowi że trafił AŻ TAK źle, w końcu na to nie zasługiwał... Swoją pozycyję należy jednakże kontrolować i widząc dookoła co się dzieje osoba o conajmniej przeciętnej inteligencji zrobi z fantem co trzeba.... Parę słów prawdy nie zaszkodzi w końcu 8-)
Każdy popełnia jakieś błędy... niekiedy są to największe błędy w życiu i często nieodwracalne ;(

adr
Opiekun "forumowej" Listy Przebojów

Post by adr »

xpspec wrote:15) Band AID - "Do They Know It's Christmas?"
Dlatego moja lista wygląda jak wygląda, oklepańców komercyjnych w nich nie znajdziecie, same megaperły!
No nie wiem, ale ta piosenka to moim zdaniem jedna z najbardziej zgranych i komercyjnych piosenek wszech czasów.

Zresztą podobnych przykładów z Twojej listy jest więcej (Duran Duran, Pet Shop Boys, Bon Jovi). Nawiasem mówiąc ja nic do tych utworów nie mam, bo to klasyka muzyki popularnej ("komercyjnej"?) lat 80.

Wydaje mi się, że każdy głosuje na te utwory, które uważa za najlepsze i nie ma sensu tutaj jakichś udziwnionych teorii tworzyć.

bobby-x

Post by bobby-x »

Robinson wrote:Czy po każdym jednym głosiku nie wyświetla Ci się małe okienko z informacją, że głos został oddany? Powinno się wyświetlić, klikasz na "OK" i głosujesz na następny utwór, potem znowu "OK" i następny ...
Tak Robinsonie zgadza się, jakoś coś takiego po każdym sie pojawiało. Po kolejnym dwudziestym piątym też był taki komunikat a po 26 że "oddałem już 25 i wiecej nie można - lub cos w tym stylu". Ale zauważyłem że każdy z oddanych głosów można ponownie odznaczyć i zagłosować na coś innego. Skojarzyłem, że było to dopiero odhaczanie kolejnych utworów jak w normalnej liscie (trojkowej) i szukałem jeszcze jakiegoś przycisku aby potwierdzić całość wyboru Tych 25 utworów. Nie znalazłem takowego i zastanawiałem się czy moje oznaczanie jest od razu zarejestrowane przez system?? Jeśli tak to w porządku, chyba moje głosy poszły.

bobby-x

Post by bobby-x »

xpspec wrote:Ot całe RADIO ZLOTE PRZEBOJE!!! Oni są tak beznadziejni, że nawet strony nie potrafia dobrej stworzyć. Współczuję panu Markowi że wybrał sobie do współpracy takich ludzi!! Oni są tak prymitywni, jak nikt inny. Pani Kruk czy pan Chiro-Chirowski powinni zapaść się pod ziemię słysząc choc fragment swoich wypowiedzi na antenie tego radia. Naprawdę współczuję Markowi że trafił AŻ TAK źle, w końcu na to nie zasługiwał... Swoją pozycyję należy jednakże kontrolować i widząc dookoła co się dzieje osoba o conajmniej przeciętnej inteligencji zrobi z fantem co trzeba.... Parę słów prawdy nie zaszkodzi w końcu 8-)
Oh ostra ta Twoja prawda. Strona internetowa RZP to faktycznie pomyłka, przynajmniej mi flash zupełnie nie leży. Jakos zapominam głosować na listę a bardzo drażni mnie brak mozliwości skopiowania zestawu na LPMN i Top. Na szczęście Piotr dzielnie walczy na lpmn.pl
Czyli wynika z tego że przesłuchałeś przynajmniej kilka audycji w RZP. To masz u mnie plusa. Ja "włańczam" RZP tylko na listę i ZSiN. Chociaż jeszcze rano jak w Trójce pieprzą ciągle o polityce, politykach to zmieniam między 7 a 8 na RZP.

Marek "nie trafił" tylko "sam dokonał wyboru". Do mojej definicji "człowieka prymitywnego" jeszcze Hirkowi czy Pani Kruk to jeszcze brakuje, duzo wyżej stawiam Ich niż Ty. Dla mnie "prymityw" to ludź, który nie potrafi sie wysłowić, a co drugie słowo to kur.., hu., spierd... itp. Taki na przykład był (w kontakcie telefonicznym i face to face) jeden z młodych Redaktorów w Radiostacji około 2005-6 roku (nazwiska i ksywy nie wymienię aby zachowywać wysoki poziom dyskusji na tym forum).

A zerknąłem na Twój Top, bardzo fajne kawałki odhaczyłeś.

A jeszcze "nie mój" "nie Top" w Złotych, skopiowany z pierwszego. W propozycjach Niedźwiedzia nie ma tylu ważnych dla mnie utworów, że szkoda mi czasu aby o tym pisać. Skupię sie nad tym tematem na forum lp3 pl w postach "Top nr 16 - literka A, B, C... X, Y, Z." które wystartują od stycznia?? 2009.

1 STAIRWAY TO HEAVEN ^ LED ZEPPELIN
2 WHOLE LOTTA LOVE ^ LED ZEPPELIN
3 NOTHING ELSE MATTERS ^ METALLICA
4 CHILD IN TIME ^ DEEP PURPLE
5 HIGHWAY TO HELL ^ AC/DC
6 JULY MORNING ^ URIAH HEEP
7 PARANOID ^ BLACK SABBATH
8 (EVERYTHING I DO) I DO IT FOR YOU ^ BRYAN ADAMS
9 LET'S TWIST AGAIN ^ CHUBBY CHECKER
10 CANDLE IN THE WIND ^ ELTON JOHN
11 NOVEMBER RAIN ^ GUNS N' ROSES
12 OBŁAWA ^ JACEK KACZMARSKI
13 I LOVE ROCK 'N ROLL ^ JOAN JETT AND THE BLACKHEARTS
14 IMAGINE ^ JOHN LENNON
15 I'LL FIND MY WAY HOME ^ JON & VANGELIS
16 EPITAPH ^ KING CRIMSON
17 WHAT A WONDERFUL WORLD ^ LOUIS ARMSTRONG ORCHESTRA AND CHORUS
18 AUTOBIOGRAFIA ^ PERFECT
19 BOHEMIAN RHAPSODY ^ QUEEN
20 OBCY ASTRONOM ^ REPUBLIKA
21 W ŻÓŁTYCH PŁOMIENIACH LIŚCI ^ SKALDOWIE & ŁUCJA PRUS
22 51 ^ TSA
23 HAPPY PEOPLE ^ YAZOO
24 SAN FRANCISCO (BE SURE TO WEAR SOME FLOWERS IN YOUR HAND) ^ SCOTT McKENZIE
25 ANOTHER DAY IN PARADISE ^ PHIL COLLINS

pozdrówki świąteczne dla Ciebie xpspec-u

uzi

Post by uzi »

no no, jak się postaram to umiem się pospieszyć :D
Top gotowy!
robiony razem z Trójkowym, a więc kolejność pozycji wspólnych [czyli większości] się zgadza. [np. 2 U2, które mi tu wylądowały na szczycie. ;)]

01. U2 — With Or Without You
02. U2 — The Unforgettable Fire
03. ARCHIVE — Again
04. MAREK GRECHUTA — Korowód
05. PINK FLOYD — Comfortably Numb
06. PINK FLOYD — Wish You Were Here
07. DŻEM — List do M.
08. RADIOHEAD — Creep
09. REM — Losing My Religion
10. PINK FLOYD — High Hopes
11. JACEK KACZMARSKI — Obława
12. THE CURE — Lullaby
13. PINK FLOYD — Another Brick In The Wall
14. MAREK GRECHUTA — Ocalić od zapomnienia
15. GUNS NROSES — November Rain
16. QUEEN — Bohemian Rhapsody
17. METALLICA — Nohing Else Matters
18. LED ZEPPELIN — Stairway To Heaven
19. OBYWATEL G.C — Nie pytaj o Polskę
20. OMEGA — Dziewczyna o perłowych włosach
21. THE BEATLES — Yesterday
22. DEPECHE MODE — Enjoy The Silence
23. THE BEATLES — Hey Jude
24. JOHN LENNON — Imagine
25. BRUCE SPRINGSTEEN — Streets Of Philadelphia

Wesołych Świąt!
Image

Bodeczek

Post by Bodeczek »

Robinson wrote:Niespodzianką jest dla mnie to, że zagłosowałeś tylko na 20 utworów, a nie 25. :P
to tak z przyzwyczajenia ...

kajman

Post by kajman »

Interesuje mnie jedna sprawa ważna przy układaniu mojego topu. Czy obowiązuje zestaw, który jest na lpmn.pl czy ten, który ostatniego dnia głosowania był na RZP, bo te zestawy nie pokrywają się. Może z tego drugiego zestawu coś usunięto później?

Martyr

Post by Martyr »

ku3a wrote:WOW :!: 8 z tych dziewięciu jest u mnie w pierwszej dwunastce w głosowaniu, a dziewiąty, "Enjoy The Silence" uwielbiam :!: :D :D
Ciesze się! :D Ale zastrzegam, że nie ściągałam od Ciebie ;) :)

Martyr

Post by Martyr »

uzi wrote:
Martyr wrote:17 Nothing Compares U2 - Sinead O Connor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tej piosenki U2 nie znam :mrgreen:
To taki nowy duet U2 z Sinead. Jeszcze nie opublikowana piosenka :mrgreen:

a tak bardziej serio :mrgreen: - to pomyliłam się :P

Martyr

Post by Martyr »

bobby-x wrote:
Martyr wrote:Mój top ulożony bardzo spontanicznie :)
1 Brothers In Arms - Dire Straits
2 Enjoy The Silence - Depeche Mode
3 Nothing Else Matters - Metallica
Aby do Topu W.C.!!! :mrgreen:
Faktycznie bardzo spontanicznie, coś Ci się chyba pomyliło, Dire Straits wyżej niż DM, u Ciebie to niemożliwe. :mrgreen:
Bobby, rok temu też tak było :mrgreen: Piosenki Dire Straits też bardzo lubie a "Enjoy The Silence" nie jest najpiękniejszym utworem DM według mnie ;) (ale nie ma innego w wykonaniu DM)
[gdyby Niedźwiedź dołączył jakąś jeszcze piosenke DM do zestawu, mój top mógłby wyglądać inaczej :) ]

wiem, że to skomplikowane :mrgreen:

xpspec

Post by xpspec »

Najbardziej na stronie RZP drażni mnie jej zawieszanie się i wyplucie po chwili komunikatu że "Program FlashPlayer będzie działać wolno..." :evil:
A na starszych komputerach poniżej 512 MB RAM to otwarcie złotoprzebojowej stronki w ogóle graniczy chyba z cudem... :shock:

Jeśli chodzi o Band AID to to nie jest w żadnym wypadku oklepana piosenka, choćby ze względu na fakt że słyszymy ją tylko w jednym miesiącu w roku :lol: Mnie najbardziej dobijają takie wytwory jak: "Nothing Compares 2U" łysej, "Don't Answer Me" Alana Parsonsa czy "Angie" Stonsów. To ostatnie widzę że leci już w ZP rzadziej, natomiast Alan musi przejść prawie codziennie... i żeby było ciekawiej, piosenki NIE MA w Topie Wszechczasów :!:
Każdy popełnia jakieś błędy... niekiedy są to największe błędy w życiu i często nieodwracalne ;(

ela

Post by ela »

kajman wrote:Interesuje mnie jedna sprawa ważna przy układaniu mojego topu. Czy obowiązuje zestaw, który jest na lpmn.pl czy ten, który ostatniego dnia głosowania był na RZP, bo te zestawy nie pokrywają się. Może z tego drugiego zestawu coś usunięto później?
Obowiązuje zestaw ze strony http://www.lpmn.pl/propozycje_twc2.php - 528 utworów w zestawie do głosowania

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

Podkresle, ze mi głosuje sie bardzo wygodnie i bezstresowo. I na Top i na zwyczajna LP

Szczególnie głosowanie na Liste jest wygodne. Kontrolujesz swoje głosy, widzisz to na co głosujesz i nie zasłosujesz na wiecej niż 10 utworow

adr

Post by adr »

ela wrote:
kajman wrote:Interesuje mnie jedna sprawa ważna przy układaniu mojego topu. Czy obowiązuje zestaw, który jest na lpmn.pl czy ten, który ostatniego dnia głosowania był na RZP, bo te zestawy nie pokrywają się. Może z tego drugiego zestawu coś usunięto później?
Obowiązuje zestaw ze strony http://www.lpmn.pl/propozycje_twc2.php - 528 utworów w zestawie do głosowania
:?:
Wydaje mi się, że pierwszeństwo powinna mieć strona http://www.zloteprzeboje.pl, w końcu to stamtąd głosowało się na Top Wszech Czasów. :roll: A o jaki utwór ci chodzi kajmanie, może był pod inną nazwą na stronie RZP i pod inną jest na lpmn.pl?

kajman

Post by kajman »

460. THE BOOMTOWN RATS — I Don't Like Mondays
Sprawdzałem także bez The.
Jeżeli nie było go w zestawie, a był na lpmn.pl, to jak to wytłumaczyć. Poza tym był także opis Marka, więc...?
I jeszcze jedno - głosowałem w pośpiechu nie odsłuchując utworów, więc moja 25 po przesłuchaniu może się nieznacznie różnić od tej, na którą oddałem głos.

Robinson

Post by Robinson »

Zapomniałem w jakich godzinach jest Top.
Bo rozumiem, że 26 i 27 XII. Ale o jakiej porze?

krzysiek78

Post by krzysiek78 »

Robinson wrote:Zapomniałem w jakich godzinach jest Top.
Bo rozumiem, że 26 i 27 XII. Ale o jakiej porze?
od 10 do 15 zarówno w piatek i jak i w sobote

Robinson

Post by Robinson »

krzysiek78 wrote:od 10 do 15 zarówno w piatek i jak i w sobote
Serdecznie dziękuję i życzę wesołych Świąt. :)

adr

Post by adr »

kajman wrote:460. THE BOOMTOWN RATS — I Don't Like Mondays
Sprawdzałem także bez The.
Jeżeli nie było go w zestawie, a był na lpmn.pl, to jak to wytłumaczyć. Poza tym był także opis Marka, więc...?
Dziwne, bardzo dziwne.
Ja głosowałem w listopadzie, wcześniej robiąc na podstawie strony RZP spis utworków na które mogę zagłosować. I wtedy (dokładnie 19 listopada) pod literką B było takie coś: "Boomtown Rats - I Don't Like Mondays" :!:
Z tego wniosek, że utwór ten wyrzucono z zestawu do głosowania! Ciekawe dlaczego i ciekawe czy jeszcze coś usunięto.

Admin
Administrator

Post by Admin »

Przez pewien czas na stronach RZP byl Boomtown Rats zarowno z The jak i bez The. Niestety programisci/informatycy RZP podobnie jak i innych stacji nie sa najlepsi w muzyce. Raz pisza tak, raz pisza inaczej. Wiec jak przyszlo co do czego i mieli usunac Boomtown Rats to usuneli oba wpisy, a nie jeden. Taka natura informatykow.

Ale takich przykladow nie trzeba szukac daleko. Przyklada nowosci do 51 notowania. Mialy byc dwa utwory podane, a w najblizszy piatek mialy byc zastapione trojka innych. I co? Walneli do zestawu od razu cala piatke. Niby nie ma to wielkiego znaczenia, ale jednak.

Zestaw na LPMN.pl jest jak najbardziej pelny, wlasciwy i oficjalny. Jesli zauwazycie w przyszlosci rozbieznosci to piszcie o tym na forum albo do mnie. Wtedy bedzie podjeta odpowiednia interwencja.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

Robinson

Post by Robinson »

A jeszcze jedno pytanie.
Jak to będzie z prowadzącymi Top?
Kiedy będzie prowadził Marek?

Edycja: No tak, w osobnym wątku Admin odpowiedział już na moje pytanie w tej samej minucie, gdy ja zadawałem swoje pytanie. :)
Last edited by Robinson on 25 Dec 2008, o 20:43, edited 1 time in total.

Admin
Administrator

Post by Admin »

Robinson wrote:A jeszcze jedno pytanie.
Jak to będzie z prowadzącymi Top?
Kiedy będzie prowadził Marek?
Zobacz tu i na LPMN.pl
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

kajman

Post by kajman »