02.11.2010 zaduszki Muzyczno Jedynkowe

W każdy wtorek począwszy od 4 maja 2010, zawsze od 12:30 do 15:00 w Programie Pierwszym Polskiego Radia na falach eteru

Moderator: djk

Locked
krupolek

02.11.2010 zaduszki Muzyczno Jedynkowe

Post by krupolek »

Witam , na nasłuchu
uśmiechnij się :-)

krupolek

Re: 02.11.2010 zaduszki Muzyczno Jedynkowe

Post by krupolek »

o chyba dziś nikt tu nie zajrzy? Cóż posiedzę tu sam ...

Hodor

Post by Hodor »

Hej
Średnio mam czas na pisanie ale "strzelam" z ucha :)

Krupolek jak koncert Purpurowych?
Actus hominis, non dignitas iudicetur

krupolek

Post by krupolek »

Hodor wrote:Hej

oj świetny, prawie 2 godziny takiego grania że jeszcze mi w głowie szumi (nie tylko od muzyki rzecz jasna ;) ).
Lista utworów mieszana - tak mniej więcej pół na pól- nowych i klasyków. Każdy z zespołu miał solówkę i pokaz swoich umiejętności.
Świetna oprawa sceniczna , światła i efekty. Trochę nagłośnienie mogło być lepsze. I jeszcze 3 kawałki SBB na rozgrzewkę.
Na YT jest sporo filmów z koncertu.

Hodor

Post by Hodor »

krupolek wrote:
Hodor wrote:Hej

oj świetny, prawie 2 godziny takiego grania że jeszcze mi w głowie szumi (nie tylko od muzyki rzecz jasna ;) ).
Lista utworów mieszana - tak mniej więcej pół na pól- nowych i klasyków. Każdy z zespołu miał solówkę i pokaz swoich umiejętności.
Świetna oprawa sceniczna , światła i efekty. Trochę nagłośnienie mogło być lepsze. I jeszcze 3 kawałki SBB na rozgrzewkę.
Na YT jest sporo filmów z koncertu.
To świetnie. Ja natomiast byłem w piątek w Berlinie na a-ha. Spełniłem jedno z marzeń życia. Uwielbiam tą kapelę. A przecież kończą karierę i są właśnie w pożegnalnej trasie więc możliwe że już okazji nigdy nie będzie aby ich zobaczyć.

Martha

Post by Martha »

To świetnie. Ja natomiast byłem w piątek w Berlinie na a-ha. Spełniłem jedno z marzeń życia. Uwielbiam tą kapelę. A przecież kończą karierę i są właśnie w pożegnalnej trasie więc możliwe że już okazji nigdy nie będzie aby ich zobaczyć.[/quote]
Hodor, jak ja Ci zazdroszczę!!! Na A-ha byłam 2 razy (kiedy grali w Polsce), za każdym razem byłam zachwycona, zresztą to moja ukochana grupa... Jakbyś tu wrzucił jakąś fotkę z tego berlińskiego koncertu to bardzo byś mnie ucieszył :)

Hodor

Post by Hodor »

Martha wrote:To świetnie. Ja natomiast byłem w piątek w Berlinie na a-ha. Spełniłem jedno z marzeń życia. Uwielbiam tą kapelę. A przecież kończą karierę i są właśnie w pożegnalnej trasie więc możliwe że już okazji nigdy nie będzie aby ich zobaczyć.
Hodor, jak ja Ci zazdroszczę!!! Na A-ha byłam 2 razy (kiedy grali w Polsce), za każdym razem byłam zachwycona, zresztą to moja ukochana grupa... Jakbyś tu wrzucił jakąś fotkę z tego berlińskiego koncertu to bardzo byś mnie ucieszył :)[/quote]
Droga Martho. Aparatu nie miałem bo i po co. To już nie te czasy gdy choćby zarys artysty był na zdjęciu i człowiek już był zachwycony. Niech się tym zajmują profesjonalni fotografowie, którzy zawsze są na takich imprezach. Wolę rozkoszować się muzyką a nie pilnować aparatu :)
Dość dobra relacja (ale mało zdjęć) jest na oficjalnej stronie a-ha:
http://a-ha.com/tour/blog/concert/29-oc ... -o2-arena/

Martha

Post by Martha »

Ślicznie dziękuję. ;)

Locked