Pan Marek w Olsztynie

Przy wirtualnej kawie, ciachu, lampce czegos wykwintnego i mocniejszego o muzyce o każdej porze.

Moderator: djk

bg10

Pan Marek w Olsztynie

Post by bg10 »

Witam
Czy w związku z wizytą PanaMarka ktoś z olsztyniaków sie zjawi w niedziele (22 sierpnia) na starówce ????!!!!
http://www.przygoda.mok.olsztyn.pl/index.html

zbyszu
Kapelan forumowy

Re: Pan Marek w Olsztynie

Post by zbyszu »

Ja! Ja! Ja! Bedę kombinował, aby być, bo to niedziela, dla mnie "prasująca". Ależ bombastyczna informacja! Dzieki bg10

Peter Cub - słyszałes?

bg10

Post by bg10 »

Kapelanie kombinuj ;) w sobotę jest jeszcze M. Kydryński ... też warto posłuchać opowieści
a Peter coś pisał o urlopie ... ale może do niedzieli wróci i się odezwie

bg10

Post by bg10 »

Ktoś się zdecydował ??? Niedziela godz 15 scena staromiejska
dla zachęcenia krótki wywiad z P.Markiem ;)
http://naszolsztyniak.pl/Niedzwiecki:-N ... lic,100944

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

bg10 - jutro bedzie miał - ok 12.00 - decydujace starcie. 3maj(-cie) kciuki

bg10

Post by bg10 »

trzymam ;) ja i tak będę... takiej okazji nie opuszczę !!!

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

A moze przy okazji da się namówić PanMarku na jakąs kawę? lody? rybkę???

bg10

Post by bg10 »

zbyszu wrote:A moze przy okazji da się namówić PanMarku na jakąs kawę? lody? rybkę???
Jestem za !!!!!! i też o tym myślałam ... ale wypadałoby najpierw napisać w tej sprawie do P.Marka e-maila .. .. może od kapelana przyjmie szybciej zaproszenie ;)

hehehe właśnie na liście wizyta została potwierdzona przez PanaMarka

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

To moze jutro szepnąć coś emalią podczas Markomanii? Tle, że od 10.00 do 12.30 siedzę w kancelarii ze slubami. Trudno - bedzie ślub z Niedzwiedziem :)

bg10

Post by bg10 »

post scriptum do wpisu PanaMarka na blogu o mieście na "O"
http://www.youtube.com/watch?v=7r41evyM4mE
min 1:34 :D :D :D

krupolek

Post by krupolek »

umarłem ze śmiechu, Zbyszu, niedługo będziesz najpopularniejszym radiowym księdzem w Polsce :D
uśmiechnij się :-)

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

Tak, tak - powiedziałem wówczas Basi - bg10 - że jak dojdzie do spotkania z PanMarkiem to ukatrupie ;-) Wszyscy ha ha ha a ksiądz czerwony jak burak. Ale upekło sie Niedzwiedziowi - Basie broniły ;-)

Moze jakaś relacja jutro. Dziś w ciagu dnia kajaki, wieczorem siatkówka. Teraz po prysznicu ledwo zyję. I boli mnie łydka. Ała.

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

Ahoj! Miała być relacja, to będzie, choć kości trzeszczą (po wczorajszych kajakach i siatkówce). Na szczęście paluchów nie powyłamywałem, więc klikać mogę.

„Niedziella, niedziella, czas radości i wesella...” – tak czasami śpiewamy z dzieciakami na niedzielnych spotkaniach. I takie może być motto ostatniej niedzieli.

Choć nie zaczęło się dobrze. Raz, byłem spóźniony (obowiązki niedzielne). Dwa, coś mi stukało podczas jazdy samochodem. Pomyślałem sobie: „kurcze, nie teraz, nie w taki dzień”. Jakoś dojechałem.

W Olsztynie, na starówce dość łatwo udało „misie” wyhaczyć bg10 (Basię) i grzes’a (Grzegorza z...Basią). Niedźwiedź już gdzieś grasował po mieście – doniósł grzes. Spacerując, dopinaliśmy plan na ostatnie guziki, ewentualnie tworzył się plan B, gdyby Niedźwiedź z panią Ewą nie mieli by czasu. Na szczęście nie był potrzebny.

Tuż przed 15.00 zainstalowaliśmy się pod scena, uciekając przed słońcem. Nie wszystkim się udało. Ja ratowałem się słomianym kapeluszem (słomiany wdowiec?) Widać gdzieś na zdjęciach PanMarkowych. Po 15.00 nikt już nie przejmował się słońcem. Był PanMarek, Australia, Radio i zdjęcia. Godzina zleciała szast prast. Przyjemnie – prawie – bo Niedźwiedź nadmienił, że gdzieś tu siedzi nawet ksiądz i w razie czego on pomoże znaleźć. Cały rynek „ha ha ha” a ja czerwony [patrz: filmik na youTube]. Powiedziałem Basi, że jak dojdzie do tej kolacji, to się z PanMarkiem rozliczę. Basie jednak wybroniły.

Po spotkaniu oczywiście jazda obowiązkowa, czyli autografy, zdjęcia, „Polaków rozmowy”. Takie życie, PanMarku jest znany, choć zdarzyło się, że jakiś Pan rzekł do swojej żony: „O, patrz, Sierocki rozdaje autografy”. Hi, hi...Wreszcie udało się i nam podejść i umówić za 20 minut przy – a jakże – Koperniku (ten, któremu głaszcze się nos).

Przy Koperniku tylko potwierdziliśmy: „To jak, ryba? Tak!!!” Basia (olsztynianka) pilotowała PanMarku z Ewą – ja z Grześkiem goniliśmy. Przystanek restauracja „Przystań”. Jezioro Krzywe. Słońce trochę odpuściło, nad wodą było całkiem przyjemnie. Basia zarezerwowała stolik przy samym jeziorze. Wystarała się nawet, aby obok biesiadował PanHołek z rodziną. Jak widać nie opuszczał pani Ewy i PanMarka ani na krok. Wszak prowadził ich GPSem od samej Stolicy. Żaglówki, kaczuchy, łabądki – PanMarku oczywiście „strzelał” zdjęcia.

Na kolację w Olsztynie (na Warmii!!!) oczywiście ryba z...Australii. Barrmundi – więcej o niej PanMarku pisze na swoim blogu. Ponoć smaczna. Ja zostałem przy lokalnym sandaczu z kurkami, Basia wybrała kuchnię włoską a Basia od Drzesia talerz sałat. Oj, też się muszę za siebie wziąć. Po wakacjach jest mnie więcej o 5 kilo. Zgroza. Wszystko smaczne, wszyscy mlaskali aż miło. A między kęsami pogaduchy o Olsztynie, o LidzBarku, o muzyce, o Radiu, o Australii, o Liście nr 1500. Nie wiem, czy możemy zdradzać, ale powinno być pięknie, że Hey.

I tak 1,5 godziny minęło jak z bicza strzelił. Strzelały też zdjęcia. To sprawka bg10, muszę ją „pomolestować”, aby je tutaj opublikowała. Na koniec jeszcze tradycyjne narzekanie na polskie drogi (korki na Warszawę w niedzielę wieczorem gwarantowane). PanHołek obliczył, że Nasi Podróżnicy powinni być w Warszawie za „kwandrans” 22. Byli godzinę później. Polskie drogi...

Uścisk ręki na parkingu, machanie (w stylu pa pa) przez szybę i...po niedzieli oraz po (chyba pierwszym) interforowym minizlocie (lpmn i lp3) na Warmii.

Czy o czyms zapomniałem? bg10? grzes?

bg10

Post by bg10 »

wszystko się zgadza :D opowieść z detalami
znamy pewne informacje ale nie wiemy czy możemy zdradzić - dokładnie ;)
http://gazetaolsztynska.pl/14553,Podroz ... kiego.html

bg10

Post by bg10 »

Ktoś chętny ;)
Biblioteka Planeta 11 zaprasza na spotkanie z Markiem Niedźwieckim, słynnym prezenterem radiowym Programu Trzeciego Polskiego Radia, prowadzącym Listę Przebojów oraz twórcą wielu innych audycji poświęconych muzyce. Spotkanie odbędzie się 9 maja (środa) o godzinie 18:00

wlampart

Post by wlampart »

A daleko ten Olsztyn? ;)
Just a runaway

bg10

Post by bg10 »

Zależy jak spojrzeć i daleko i blisko ...ale Kasia już na pewno wie ;) ;) ;)

PeterCub

Post by PeterCub »

Cholercia akurat wtedy mam koncert na zamku z okazji otwarcia wystawy ikon. I to dokładnie o tej porze. Chyba że szybko się skończy i będę mógł dojechać na końcówkę spotkania. A potem tradycyjna barramundi.

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

Oj Oj, ja tez przy ołtarzu do 17.30 ale potem wio z miasta LidzBarek na spotkanie. Ze spóźnieniem, ale bede!!!

bg10

Post by bg10 »

Więc panowie spieszcie się :D

olaf

Post by olaf »

bg10 wrote:Ktoś chętny ;)
Biblioteka Planeta 11 zaprasza na spotkanie z Markiem Niedźwieckim, słynnym prezenterem radiowym Programu Trzeciego Polskiego Radia, prowadzącym Listę Przebojów oraz twórcą wielu innych audycji poświęconych muzyce. Spotkanie odbędzie się 9 maja (środa) o godzinie 18:00

no ba... do tej pory mi ta uszczelka nie wystrzelila, moze i teraz sie uda ;)
jakies bilety, wejsciowki, czy tak po prostu wchodzimy? ile wczesniej wypada byc? i rzuc na pw fona na wszelki wypadek ;)

bg10

Post by bg10 »

ze względu iż spotkanie obiadowo kawowe itp itd ... będzie przed spotkaniem w bibliotece kto się pisze??
Olaf tak?
Peter ? koncert tylko w bibliotece sie spotkamy czy inaczej ?
Zbyszu ??????
Grześ????
czekam na odpowiedzi !!!!!!!!!!

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

Potwierdzam i błogosławię :) Siebie i Drzesia

Bede sie odzywał na teleHon...

olaf

Post by olaf »

tak. zbyszu pomysl o mnie w tym dniu, zeby uszczelka wytrzymala, bo chce byc o 16 w olsztynie ;)

bg10

Post by bg10 »

Info do wszystkich zainteresowanych poszło na PW :D

Post Reply