Kawiarenka (na na na)

Przy wirtualnej kawie, ciachu, lampce czegos wykwintnego i mocniejszego o muzyce o każdej porze.

Moderator: djk

mojaem

Re: Kawiarenka (na na na)

Post by mojaem »

Masklin wrote:
Martha wrote:Ale wiecie co? Trochę żal, że o tym forum na Liście - cichutko, a przecież też słuchamy i też Listę kochamy!
też tak uważam . Zmuszanie na siłę. Skoro to jest forum o audycjach PanaMarka to jedną z jego audycji jest lista - przynajmniej co dwa tygodnie. A LP3 słucham dla PanaMarka a nie dla Trojki, więc nie poczuwa się, że mam pisać na forum trójkowym
o naszym fotrum na moje moga nie mówią,ale skoro lista to także audycja P.Marka to czemu nie możemy jej tu komentować...tego za diabła nie moge pojąć......
głupia jestem jakas ,czy co?

Masklin

Post by Masklin »

iśka wrote: A jutro do roboty, ale mi się nie chceeeee :( A, pomyslę o tym jutro, paaa
ech... pierwszy tydzień miesiąca mam wyjęty z życia.... a jeszcze po takie labie... ciężkie cztery dni... :x

jotem3

Post by jotem3 »

Masklin wrote: (...)A LP3 słucham dla PanaMarka a nie dla Trojki, więc nie poczuwam się, że mam pisać na forum trójkowym
www.forum.lp3.pl nie jest forum trójkowym, tylko forum fanów Listy Przebojów Programu Trzeciego... Forum Trójkowe jest na stronach Trójki, a to już insza inszość...

olaf

Post by olaf »

widocznie takie zapadly postanowienia na szczycie :)
sila wyzsza.... to i ja lece, tak wiem, uwazam na kominy i przy ladowaniu :lol:
milo bylo nie-komentowac listy w porze listy ;)

Masklin

Post by Masklin »

Aro wrote: cholera.... po jaki diabeł ciąć cytaty no: ... Należy zacytować część wiadomości, do której odnosi się nasz komentarz, i wiadomo że nie należy cytować całości tekstu przedpiścy. Trzeba wyselekcjonować to, co najważniejsze i to, do czego odnosi się nasza odpowiedź, wycinając pozostałe fragmenty..
Proste jak konstrukcja cepa.... ;)
forum lp3 bez cytatów wygląda... tragicznie... każdy pisze do siebie. Tam nie ma rozmów, tylko komentarze...

mojaem

Post by mojaem »

jotem3 wrote:
Masklin wrote: (...)A LP3 słucham dla PanaMarka a nie dla Trojki, więc nie poczuwam się, że mam pisać na forum trójkowym
www.forum.lp3.pl nie jest forum trójkowym, tylko forum fanów Listy Przebojów Programu Trzeciego... Forum Trójkowe jest na stronach Trójki, a to już insza inszość...
A my jesteśmy Oficjalne forum audycji muzycznych Marka Niedźwieckiego
i czemu nie możemy komentować listy?

mojaem

Post by mojaem »

Masklin wrote:
Aro wrote: cholera.... po jaki diabeł ciąć cytaty no: ... Należy zacytować część wiadomości, do której odnosi się nasz komentarz, i wiadomo że nie należy cytować całości tekstu przedpiścy. Trzeba wyselekcjonować to, co najważniejsze i to, do czego odnosi się nasza odpowiedź, wycinając pozostałe fragmenty..
Proste jak konstrukcja cepa.... ;)
forum lp3 bez cytatów wygląda... tragicznie... każdy pisze do siebie. Tam nie ma rozmów, tylko komentarze...
skoro nie można cytować ,to po co taka możliwość istnieje.....
nic nie kumam......
niech usuną " cytuj "
i będzie po sprawie
nikt nie bedzie wiedział o czym piszą inni....

Masklin

Post by Masklin »

mojaem wrote:
jotem3 wrote:
obawiam się że odpowiedź to: bo lista trojki nie jest audycją PanaMarka... - gorzka cena powrotu....
a jeśli to nie prawda to możemy tu komentować listę :D

mojaem

Post by mojaem »

Masklin wrote:
mojaem wrote:
jotem3 wrote:www.forum.lp3.pl nie jest forum trójkowym, tylko forum fanów Listy Przebojów Programu Trzeciego... Forum Trójkowe jest na stronach Trójki, a to już insza inszość...
obawiam się że odpowiedź to: bo lista trojki nie jest audycją PanaMarka... - gorzka cena powrotu....
a jeśli to nie prawda to możemy tu komentować listę :D
no to czyja ?
Balonika
Sorki wiemy dobrze jak jest.....
Trójki?
W takim razie wszystkie jego audycje nie są jego ,więc po co forum?

oj admin i stąd mnie wyrzuci..... ;)

Aro

Post by Aro »

Masklin wrote:forum lp3 bez cytatów wygląda... tragicznie... każdy pisze do siebie. Tam nie ma rozmów, tylko komentarze
ty chyba żartujesz ze piszesz to co piszesz :lol:.
Jakie cytaty sobie wyobrażasz ...pół stronicowe odnoszące się do czego.... jeśli miałbym przeczytać np. 50 tych samych zacytowanych sformułowań to jestem w stanie się załamać.... w takim układzie kilka stron jest w tym momencie zbędnych.
To tak gdybym wcisnął na klawiaturze kropkę , czy przecinek i tez poleci post ...bo akurat jest mi tak wygodnie...

Masklin

Post by Masklin »

Aro wrote:
Masklin wrote:forum lp3 bez cytatów wygląda... tragicznie... każdy pisze do siebie. Tam nie ma rozmów, tylko komentarze
Jakie cytaty sobie wyobrażasz ...pół stronicowe odnoszące się do czego.... jeśli miałbym przeczytać np. 50 tych samych zacytowanych sformułowań to jestem w stanie się załamać.... w takim układzie kilka stron jest w tym momencie zbędnych.
To tak gdybym wcisnął na klawiaturze kropkę , czy przecinek i tez poleci post ...bo akurat jest mi tak wygodnie...
a sam źle ciąłeś mój poprzedni cytat....

Masklin

Post by Masklin »

dobra uciekam, bo pozytywne fluidy mi wylecą do końca. Dobranoc i do zobaczyska w piątek.

mojaem

Post by mojaem »

Masklin wrote:
Aro wrote:
a sam źle ciąłeś mój poprzedni cytat....
;)

olaf

Post by olaf »

jakie emocje wzbudza lista ;)
a jakby co, rano bedzie juz na chomiku, wlasnie sie zalacza :)

zajrzalem na forum lp3, bo jest tu niedaleko link i juz nie zaluje wogole ze mnie tam nie bylo, kazdy pisze swoje bez zadnego zwiazku,takie luzne uwagi rzucane w przestrzen, a nie dialog, czytane po czasie stanowi koszmar przez ktory ciezko sie przedrzec :shock: moja noga tam nie postanie :lol:

adameria

Post by adameria »

olaf - bardzo przykre jest to co napisałeś. :|
Spróbuję prześledzić Wasze wczesniejsze wpisy pod tym kątem.
Zbyt cenię LP3, Pana Marka i Pana Piotra oraz ludzi, którzy słuchają Listę (słuchali LPMN),
żeby wypowiadać się negatywnie.

Anek

Post by Anek »

adamw_adameria wrote:olaf - bardzo przykre jest to co napisałeś. :|
Spróbuję prześledzić Wasze wczesniejsze wpisy pod tym kątem.
Zbyt cenię LP3, Pana Marka i Pana Piotra oraz ludzi, którzy słuchają Listę (słuchali LPMN),
żeby wypowiadać się negatywnie.
Wydaje mi się, że olafowi nie chodziło o obrażenie LP3, a o samą atmosferę jaka tam panuje, my tu czujemy się chyba zbyt swojsko, żeby śmigać po forum LP3 bo tam jest tak "poważnie". ;-)
The lunatic is in my head

olaf

Post by olaf »

no wcale nie mialem zamiaru obrazac tamtego forum, zajrzalem zeby zobaczyc tamtejsza atmosfere i czytalo mi sie strasznie ciezko, wiekszosc wypowiedzi nie jest powiazana z poprzednimi, nie ma ciagu myslowego tylko kazdy swoje opinie wyraza (i dobrze), ale przez to ciezko sie tak z zewnatrz czyta, sprawdzcie sami :shock: chyba nie bede odosobniony w odczuciach...
kazde forum ma swoja atmosfere, ja jestem przyzwyczajony do tekstow nieraz i "z przymruzeniem oka" bo to rozluznia atmosfere, wiec tam troszke ciezko by mi szlo... dokladnie tyle mialem na mysli piszac poprzedni post. i dlatego deklaracja ze "moja noga tam nie postanie" bo nie sadze by tyle osob tam piszacych pozytywnie zareagowalo, jakbym zaczal "rozluzniac atmosfere", raczej bym jakigos warna albo banana na dzien dobry dostal, wiec nie bede ryzykowal ;)

olaf

Post by olaf »

a tak jakos mi sie na wspominki zebralo wiec dwa z tych nagran tu zapuszcze, ciekawe czy ktos je pamieta?
ja bardzo je lubie :)

http://www.youtube.com/watch?v=Mb0cTItjDUw

http://www.youtube.com/watch?v=6yr5EfmmcAM

Anek

Post by Anek »

To pierwsze to tak w sam raz na dzisiejszą pogodę ;-)
PanMarku mi napisał, że PaniAliny nie będzie na LP3 :( szkoda, brakuje mi tych żartów i ich genialnych rozmów w eterze. Tak rodzinnie było. I jeszcze nasze pogaduchy forumowe :lol:

wlampart

Post by wlampart »

A radio Smooth Jazz Cafe gra nadal :!: :) Zaraz zaśpiewa Ella...
Just a runaway

Anek

Post by Anek »

Ale to samo ciągle czy coś nowego w repertuarze?

wlampart

Post by wlampart »

Anek wrote:Ale to samo ciągle czy coś nowego w repertuarze?
Premierowych audycji już nie ma, ale baza jest olbrzymia i, przynajmniej do niedawna, była odświeżana. Poznałem m.in. po nowym nagraniu Jeffa Becka&Joss Stone
Just a runaway

mojaem

Post by mojaem »

olaf wrote:no wcale nie mialem zamiaru obrazac tamtego forum, zajrzalem zeby zobaczyc tamtejsza atmosfere i czytalo mi sie strasznie ciezko, wiekszosc wypowiedzi nie jest powiazana z poprzednimi, nie ma ciagu myslowego tylko kazdy swoje opinie wyraza (i dobrze), ale przez to ciezko sie tak z zewnatrz czyta, sprawdzcie sami :shock: chyba nie bede odosobniony w odczuciach...
kazde forum ma swoja atmosfere, ja jestem przyzwyczajony do tekstow nieraz i "z przymruzeniem oka" bo to rozluznia atmosfere, wiec tam troszke ciezko by mi szlo... dokladnie tyle mialem na mysli piszac poprzedni post. i dlatego deklaracja ze "moja noga tam nie postanie" bo nie sadze by tyle osob tam piszacych pozytywnie zareagowalo, jakbym zaczal "rozluzniac atmosfere", raczej bym jakigos warna albo banana na dzien dobry dostal, wiec nie bede ryzykowal ;)
o właśnie tak to zrozumiałam.Tym bardziej,że byłam tam...i....
nie dla mnie to forum...
na dodatek myślę ,że olaf zrobił bardzo lekkie podsumowanie tego wszystkiego.
Ja zrobiłabym to dobitniej,ale po co....
Wolę to forum .Tu zostaję ,tu jest mój dom,moja rodzinka..... :D

Witajcie dziś.....
A ja mam urlopik.... :D

mojaem

Post by mojaem »

olaf wrote:a tak jakos mi sie na wspominki zebralo wiec dwa z tych nagran tu zapuszcze, ciekawe czy ktos je pamieta?
ja bardzo je lubie :)

http://www.youtube.com/watch?v=Mb0cTItjDUw

http://www.youtube.com/watch?v=6yr5EfmmcAM
http://www.youtube.com/watch?v=6yr5EfmmcAM to mi się nie otwiera.....

mojaem

Post by mojaem »

Anek wrote:To pierwsze to tak w sam raz na dzisiejszą pogodę ;-)
PanMarku mi napisał, że PaniAliny nie będzie na LP3 :( szkoda, brakuje mi tych żartów i ich genialnych rozmów w eterze. Tak rodzinnie było. I jeszcze nasze pogaduchy forumowe :lol:
jak to nie będzie?
Co się dzieje?

Mąż bez żony i to tak długo ,to nie może być.....

Na jaką dzisiejszą pogodę,było piękne słońce.....
Last edited by mojaem on 6 Apr 2010, o 21:46, edited 1 time in total.

Post Reply