Zlot Forum LPMN - 20.10.2012

Przy wirtualnej kawie, ciachu, lampce czegos wykwintnego i mocniejszego o muzyce o każdej porze.

Moderator: djk

olaf

Re: Zlot Forum LPMN - 20.10.2012

Post by olaf »

to w sumie nasz kapelan :mrgreen:

ewael.

Post by ewael. »

:D kolejny piękny dzień, miłe wspomnienia z wczoraja ;) jesteście fantastyczni :D :D :D - DZIĘKI za fajne, wesołe chwile! Niesamowita z Was kompania do rozmów wieczornych ;) pozdrowienia i do następnego :D :D :D i niechby zdarzyło się bez pośpiechu Pana Marka i w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

olaf

Post by olaf »

jak zwykle zarabiscie :D
fajnie tak sie spotkac co jakis czas przy takiej okazji :mrgreen:

Anek

Post by Anek »

Wrzućcie jakieś zdjęcia, zdajcie dłuuugie i wyczerpujące relacje :D

Ja mogę tylko powiedzieć, że chyba średnio mi poszło na "przesłuchaniu", nagrali mnie, kazali coś tam napisać i powiedzieli tradycyjne "odezwiemy się do pani", więc tego .. :roll:
The lunatic is in my head

olaf

Post by olaf »

mam kolo giga na penie, ale po pierwsze za duuuzo zdjec, bym pare godzin siedzial, a po drugie
wole poczekac az prezes wybierze co wypada wstawic :mrgreen:
a bylo.... o pani, dalismy czadu :D jak zawsze ;)

iśka

Post by iśka »

Anku, żadne słowa nie oddadzą tej atmosfery i tych emocji, było przecudnie, wspaniale jest spotkać się z tak fantastycznymi ludźmi, a z PanMarkiem to chyba nawet nie muszę mówić :D :D wyprzytulałam się z nim to hormonów szczęścia tyle misie naprodukowało, że hoho :D :D :D

krupolek

Post by krupolek »

my juz w domu , mega zmeczeni, turniej udany, Jasiek strzelił 1 gola. jutro skobne wiecej ide spac
uśmiechnij się :-)

nokdar

Post by nokdar »

Anek wrote:Wrzućcie jakieś zdjęcia, zdajcie dłuuugie i wyczerpujące relacje :D

Ja mogę tylko powiedzieć, że chyba średnio mi poszło na "przesłuchaniu", nagrali mnie, kazali coś tam napisać i powiedzieli tradycyjne "odezwiemy się do pani", więc tego .. :roll:
Ania, nie martw się. Trzeba mieć nadzieję. Mi w jednym dużym radiu też tak powiedzieli kiedyś. I do dziś mam nadzieję, że się odezwą :)
Wspomnieliśmy przy "generale" oraz kapuście słodko-kwaśnej PanMarkowi o Twoich podbojach radiowych. Żartowaliśmy, że gdybyś przyjechała, zrobiła fotkę z PanMarkiem do CV, to sukces byłby murowany :)
nokdar/wrocław

nokdar

Post by nokdar »

iśka wrote:Anku, żadne słowa nie oddadzą tej atmosfery i tych emocji, było przecudnie, wspaniale jest spotkać się z tak fantastycznymi ludźmi, a z PanMarkiem to chyba nawet nie muszę mówić :D :D wyprzytulałam się z nim to hormonów szczęścia tyle misie naprodukowało, że hoho :D :D :D
Tylko ten długopis...
Po posprzątaniu pokoju nie znaleźliśmy, chyba że po moim wyjeździe?
nokdar/wrocław

nokdar

Post by nokdar »

olaf wrote:mam kolo giga na penie, ale po pierwsze za duuuzo zdjec, bym pare godzin siedzial, a po drugie
wole poczekac az prezes wybierze co wypada wstawic :mrgreen:
a bylo.... o pani, dalismy czadu :D jak zawsze ;)
Olaf nie chciałem Cię rano budzić, by się pożegnać, tak smacznie spałeś wtulony w podusię :)
nokdar/wrocław

nokdar

Post by nokdar »

A w ogóle to też dziękuję za spotkanie. Było ok.
nokdar/wrocław

olaf

Post by olaf »

nokdar, ty jak zwykle nad ranem chyba wybierasz sie w droge, poprzednio wszyscy spali, tylko ja sie na fajka do kuchni wybralem, bo tam mozna bylo palic...
powiem szczerze ze przestawialismy kanapy do pierwotnego stanu i nic po ziemi sie nie pałętało...

Julia...

Post by Julia... »

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas i ...proszę o więcej... :)

Anek

Post by Anek »

nokdar wrote:
Anek wrote:Wrzućcie jakieś zdjęcia, zdajcie dłuuugie i wyczerpujące relacje :D

Ania, nie martw się. Trzeba mieć nadzieję. Mi w jednym dużym radiu też tak powiedzieli kiedyś. I do dziś mam nadzieję, że się odezwą :)
Wspomnieliśmy przy "generale" oraz kapuście słodko-kwaśnej PanMarkowi o Twoich podbojach radiowych. Żartowaliśmy, że gdybyś przyjechała, zrobiła fotkę z PanMarkiem do CV, to sukces byłby murowany :)

Nie, nie martwię się :) Od kiedy się dowiedziałam, że pracuje tam syn jednego "ważnego" aktora i syn jednego "ważnego" polityka, wiem, że zmarnowałam trzy godziny, ale tak, czekam na telefon :D

A o zdjęciu z PanMarkiem nie pomyślałam, tylko te wąsy pewnie by ich zmyliły, gdybym się pojawiła "na żywo" :D

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;)

nokdar

Post by nokdar »

Anek wrote:
A o zdjęciu z PanMarkiem nie pomyślałam, tylko te wąsy pewnie by ich zmyliły, gdybym się pojawiła "na żywo" :D

Oj wąsy - jak wiadomo - potrafią zmylić. Przekonaliśmy się o tym w sobote dobitnie :lol: :lol: :lol:
nokdar/wrocław

Anek

Post by Anek »

nokdar wrote:
Anek wrote:

Oj wąsy - jak wiadomo - potrafią zmylić. Przekonaliśmy się o tym w sobote dobitnie :lol: :lol: :lol:

Czyżbyście pomylili z kimś PanMarka?

ewael.

Post by ewael. »

nokdar wrote:
Tylko ten długopis...
Okazuje się, że ja mam jeden długopis za dużo ;) - jest bardzo szczególny, to chyba ten właśnie :D nie martw się już :D :D :D jak Ci go przekazać?

bg10

Post by bg10 »

odmeldowuje się wróciłam do domu i mam nadzieje że niewiele wczoraj straciłam po wyjściu ..uszy mnie nie piekły aż tak mocno ;) ;) ;)
dzięki za sobotę i dobrze że się nam chce co jakiś czas spotkać, porozmawiać, powygłupiać się i w ogóle :D :D :D
a teraz dobrej nocy

nokdar

Post by nokdar »

ewael. wrote:
nokdar wrote:
Tylko ten długopis...
Okazuje się, że ja mam jeden długopis za dużo ;) - jest bardzo szczególny, to chyba ten właśnie :D nie martw się już :D :D :D jak Ci go przekazać?
To jeśli to ten długopis i ma to coś szczególnego, to należy do Iśki.
nokdar/wrocław

olaf

Post by olaf »

Image Image Image Image

Image Image

krupolek

Post by krupolek »

uśmiechnij się :-)

ewael.

Post by ewael. »

nokdar wrote:
nokdar wrote:

Isia - to jak? Wysłać Ci czy przechować do następnego razu? :)

ewael.

Post by ewael. »

W krótkich żołnierskich słowach - ludkowie z forum ciepli i serdeczni, a spotkanie - termin, miejsce i wszystko razem super! Pan Marek w pracy zalatany, ale potem cały nasz :D i pogodny jak ten dzionek od rana :D :D :D W Pekinie słonecznie i pysznie, bakłażany pokonały ogórki - moim zdaniem, a ilu osobników tyle opinii chyba ;)...i ogólna wesołość bardzo zaraźliwa - szczególnie dziewcząt nadbałtyckich i warmińskomazurskich :D :D... tego mi było trzeba, oj bardzo! i jeszcze wątki religijno-prezentowe :) i od Zbysza pogoda wakacyjna i błogosławieństwa przy stole :D tylko jakby niedosyt rozmów z osobą duchowną ;) no a te zajęcia w grupach wieczorne, bezkonkurencyjne :!:
Szczególne podziękowania - bo zapomniałam - dla Prezesa i Prezesowej za całokształt, wysiłek i serce :D no i za Listę Obecności - pamiątka to wyjątkowa i niepowtarzalna, świetny pomysł, świetne zdjęcia ...
To co - do następnego :?: :D :D :D... na razie kończę pracę i do pociągu...Pa ;)

iśka

Post by iśka »

ewael. wrote:
nokdar wrote:
nokdar wrote:

Isia - to jak? Wysłać Ci czy przechować do następnego razu? :)
Cieszę się, że się jednak znalazł, bo już myślałam, że straciłam go bezpowrotnie 8-) to teraz musimy jak najszybciej zrobić kolejny zlot ;) :mrgreen: :D

nokdar

Post by nokdar »

ewael. wrote:... na razie kończę pracę i do pociągu...Pa ;)
...gdyby Szefa posłuchała, to by pociągiem nie jechała, a tak - we mgle będzie stała, ola!(f)
nokdar/wrocław

Post Reply