LP RZP 26 marca 2010

Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu już nie „Markowej” Listy Przebojów.
Ten krotki epizo typu zapchaj dziura zakończyliśmy wraz z powrotem MArka Niedźwieckiego do „domu”.

Moderator: djk

zbyszu
Kapelan forumowy

Re: LP RZP 26 marca 2010

Post by zbyszu » 26 Mar 2010, o 22:00

mojaem wrote:tak sobie pomyślałam.....a nie jestem nigdy złośliwa.......raczej nigdy........,że forum 3 przekręciło by się gdybyśmy tam weszli na hura i zaczęli normalnie pisać ,jak tu.......ciekawe czy wtedy usunęli by nas wszystkich......
n Ja mysle tak: mamy być tacy jacy jesteśmy, pisać tak jak teraz, jak serducho podpowie - zwyczajnie być sobą, zatem wejście po swojemu - na hurra - jak najbardziej!!!

mojaem

Post by mojaem » 26 Mar 2010, o 22:05

zbyszu wrote:
mojaem wrote:tak sobie pomyślałam.....a nie jestem nigdy złośliwa.......raczej nigdy........,że forum 3 przekręciło by się gdybyśmy tam weszli na hura i zaczęli normalnie pisać ,jak tu.......ciekawe czy wtedy usunęli by nas wszystkich......
n Ja mysle tak: mamy być tacy jacy jesteśmy, pisać tak jak teraz, jak serducho podpowie - zwyczajnie być sobą, zatem wejście po swojemu - na hurra - jak najbardziej!!!
jeden głos za ! :D
plus mój to dwa...... :D

Masklin

Post by Masklin » 26 Mar 2010, o 22:25

mojaem wrote:
zbyszu wrote:
jeden głos za ! :D
plus mój to dwa...... :D
+ 2 moje - ja i mój brzuch, a jak to mawiają wątroba też osoba, nerki też obywatelki... ;)

Locked