Do usłyszenia w trojce?

Bez Listy Przebojów trudno żyć... zwłaszcza bez markowej — kiedyś na innej fali, teraz w RZP Lista Marka Niedźwiedzkiego. Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu.

Moderator: djk

arturro

Re: Do usłyszenia w trojce?

Post by arturro »

Niezmiernie się cieszę, że Pan Marek zakończył współpracę z tą żenującą stacją, która na siłę i sztucznie stworzyła Listę i określiła ją mianem "kultowej" . Kultowość to min. nie powtarzalność a tak była jest i będzie tylko LP3.
Komiczne było to jak kończyła się lista w piątek 0 22 a potem...jak gruchnęła muzyka z RZP to to był dopiero kontrast.
Pan Marek kompletnie nie pasował do tej stacji od samego początku, nadawali na innych falach, wierzę jednak, że chciał robić po prostu dobre radio, miał nadzieje, że będzie miał wpływ na to co będzie grane (i pewnie do pewnego stopnia tak było) ale w jego głosie często brakowało radości, przyjemności i lekkości którą miał w Programie III.

Może potrzeba była mu tak przerwa ( a może i słuchaczom) ??

Wszyscy pewnie odetchniemy !!! z wielką ulgą (łącznie z Panem Markiem) że wszystko wraca na swoje miejsce. Dosyć tego męczenia się i udawania , że w RZP jest fajnie !!! Nam słuchaczom i Panu Markowi...bo przecież tak nie było!!!

Co do LP3 - dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, czy będzie ją wymiennie prowadził z Balonikiem, czy może razem ?? na pewno zwiększy to jej atrakcyjność dla fanów.
Balonikowi nie można od tak po prostu odebrać Listy za DUŻO DLA NIEJ ZROBIŁ a może nawet uratował!!!

Ja głównie czekam i liczę na autorskie programy Pana Marka...:) :) :)

a LP3 ?? może zostać tak jak jest ;) i gościnnie Pan Marek !!! kto wie...

ważne, że znowu w Programie III :)

arturro

PeterCub

Post by PeterCub »

arturro wrote:a LP3 ?? może zostać tak jak jest ;) i gościnnie Pan Marek !!! kto wie...
Nie wyobrażam sobie listy trójkowej z występami gościnnymi Pana Marka. Albo on jako prowadzący albo w ogóle.

wlampart

Post by wlampart »

djk wrote:
wlampart wrote:No tak... To forum pewnie już długo nie pożyje... Do napisania na forum lp3!
Nie przewiduje się się zamknięcia tutejszych łamów w najbliższym czasie. To użytkownicy sami zadecydują, czy chcą jeszcze odwiedzać to miejsce w sieci pod nieobecność J.M. Mentora... dajmy sobie troche czasu na wyklarowanie się sytuacji.
A to bardzo się cieszę... Przynajmniej dopóki będzie trwać radio Smooth Jazz Cafe, będzie okazja do spotkań!
Just a runaway

SzklarskiManniak

Post by SzklarskiManniak »

A może taki tercet: Niedźwiedź, Balonik i Marcel.
Pozdrawiam,
Szklarski Manniak i do zobaczernia na LP3.pl

Anek

Post by Anek »

Wiecie co, teraz rozumiem dlaczego PanMarek taki smutny był w piątek jak prowadził setkę, a później w sobotę też tak coś mu w gardle stało. Szkoda tylko, że się nie pożegnał. Może nie chciał? Może sam nie wiedział do końca jak to poleci? Ale oko ... a właściwie ucho słuchaczy-forumowiczów wychwyciło, że MISIE SIE mają źle. I mam nadzieję, że w Trójce to TYLKO ON będzie prowadził Listę. Już się 'wbiłam' na forum LP3 i pozwolę sobie powtórzyć to samo tu, ale skoro Marek jest protoplastą Listy Przebojów w Polsce to kurcze dlaczego teraz po powrocie miałby na niej witać co drugi tydzień? Może to egoistyczne myślenie z mojej strony no, ale taka prawda. Gupie to wszystko ... no nie mogę. Targają mną wyrażenia. Nie mogę ich napisać. :D
The lunatic is in my head

Admin
Administrator

Post by Admin »

Anek wrote:Szkoda tylko, że się nie pożegnał. Może nie chciał?
Pozegnanie mialo nastapic w piatek o 12:45 przy okazji prezentacji utworu Me and Bobby McGee - Janis Joplin w ramach „Muzycznego alfabetu”. No niestety ktos postanowil zepsuc te plany.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

mojaem

Post by mojaem »

Admin wrote:
Anek wrote:Szkoda tylko, że się nie pożegnał. Może nie chciał?
Pozegnanie mialo nastapic w piatek o 12:45 przy okazji prezentacji utworu Me and Bobby McGee - Janis Joplin w ramach „Muzycznego alfabetu”. No niestety ktos postanowil zepsuc te plany.
Dziwnie tak o 12.45.

Szkoda.,że nie na liście lub tuż przed nią.
Słuchacze troszku zaskoczeni i troszku im-mi przykro,że w ten sposób.Cichaczem.Ale to nie do Ciebie Adminku.

olaf

Post by olaf »

juz drugi raz tak bez pozegnania... hm. forum trojki podgladalem dlugo i nigdy sie nie zarejestrowalem, nie pasowala mi atmosfera, tu byla inna. tak sluchalem przez ostatnie lata listy w trojce - tylko listy ,bo i formula przestala mi pasowac, w zlotych oprocz prowadzacych bardziej mi sie podobalo, mniej slow, wiecej muzyki i takiej lekkiej,latwej,przyjemnej i zlotej.
czego bede teraz sluchal? moze przejde na vox fm, lub pozostane w zlotych, a do trojki bede zagladal na misiowe programy.
czym to bylo podyktowane? tu byla autorska lista i ZSN, ciekawe jak bedzie tam lista wygladala... nie wyobrazam sobie listy rowniez z p.Piotrem czy to wspol- czy na zmiane prowadzącym... oby nie byla to zmiana na gorsze w odczuciu sluchaczy.
nie mowiac juz o takim drobiazgu, ze od czasow studenckich rzadko kiedy mam wolne soboty wieczorem i piatek tu mi pasowal, jesli listy beda w soboty to zapewne rzadko bede mial okazje je posluchac... w moim odczuciu potezna zmiana na gorsze lub w najlepszym wypadku na nieznane.
a co teraz z p.Adamem bedzie? pojdzie z p.Markiem? same niewiadome zawieszone na czas przerwy... co to sie narobilo... :?

i zajrzalem na moment na forum3, hm...wyrazne odciecie od "niskiego jakoscia " tutejszego forum... chyba wogole tam nie bede zagladal, wiec byc moze to moj ostatni wpis forumowy... sztuczne rozdymane jakoscia intelektualne roztrzasanie utworu muzycznego to nie dla mnie, tym sie moga zajmowac krytycy muzyczni, a ja od forum oczekuje milego gawedzenia przy muzyce bo lista to swietny do tego moment...i widze ze nawet dla kajmana bywanie tutaj bylo ciezkim przezyciem :? eh... to se ne vrati...

iśka

Post by iśka »

Co tu powiedzieć? Wiem od wczoraj, a jeszcze nie wiem jak się ustosunkować. Z jednej strony cieszę się, że PanMarku wraca do prawdziwego radia, z drugiej strony to mi smutno, nie chcę Was stracić, nasze forum miało fajny klimat i tak lubiłam tu być. Co będzie dalej.... zmiany, zmiany i to tak bez uprzedzenia. I bez PanMarka do kwietnia? :o Mam potok myśli, może to się wszystko jakoś dobrze poukłada? W piątek tu będę, będziecie też?

Dx2

Post by Dx2 »

Ja tak, jak zwykle po 20tej.
Image

tadzio

Post by tadzio »

Ja może też z ciekowości posłucham jak akurat będę przy komputerku

dziub76

Post by dziub76 »

A czy "dupa" to słowo niecenzuralne czy talko część ciała?! Bo nie wiem czy moge tu pisać?! Ale to wlaśnie i tylko to słowo oddaje mój nastrój po tych rewelacjach.
I trudno Arturro, że jestem słuchaczem gorszej kategorii, bo lubiłam Pana Marka w tym właśnie radio bardziej niż w poprzednim, choc tamtego słucham codziennie w pracy. I dumna jestem, że to wlaśnie TO radio dało mi możliwość nawiązania bliższych kontaktów z Panem Markiem. To TUTAJ stał się on czlowiekiem z krwi i kości i czuć było, że jest na żywo - tu i teraz z nami słuchaczami.
W Trójce Pan Marek daje koncerty jak na stadionie, a w Złotych to jak koncert bez prądu dla wąskiego grona bliskich przyjaciół. I za tą bliskościa i ludzką twarzą Pana Marka będę teskniła najbardziej...

Arturro! Swoją wypowiedzią obrażasz wielu ludzi i pokazujesz, że jesteś radiowym snobem.

Z żalem - Magdalena z Lublina

Admin
Administrator

Post by Admin »

iśka wrote:Co tu powiedzieć? Wiem od wczoraj, a jeszcze nie wiem jak się ustosunkować. Z jednej strony cieszę się, że PanMarku wraca do prawdziwego radia, z drugiej strony to mi smutno, nie chcę Was stracić, nasze forum miało fajny klimat i tak lubiłam tu być. Co będzie dalej.... zmiany, zmiany i to tak bez uprzedzenia. I bez PanMarka do kwietnia? :o Mam potok myśli, może to się wszystko jakoś dobrze poukłada? W piątek tu będę, będziecie też?
Jakie bez uprzedzenia. A no tak, wy nie wiedzieliscie. No ale w koncu o takich rzeczach nie trabi sie wczesniej. Przychodzi pewien moment i wtedy wszystko staje sie jasne.
No niestety do kwietnia prawie bez Pana Marka (poczytajcie tekst pojawiajacy sie na kazdej stronie) bo bedzie bardzo, bardzo daleko. Gdzie? Czytajcie dziennik/nocnik to bedziecie wiedzieli gdzie przebywa. Nie bedzie to Australia - tak od razu wam napisze abyscie nie strzelali w Antypody
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

adameria

Post by adameria »

tadzio wrote:Ja może też z ciekowości posłucham jak akurat będę przy komputerku
Ja posłucham w piątek, ale bez szyderstwa, tylko z ciekawości co się ostało...
i na pożegnanie RZP.
dziub76 wrote:(...) To TUTAJ stał się on czlowiekiem z krwi i kości i czuć było, że jest na żywo - tu i teraz z nami słuchaczami.
W Trójce Pan Marek daje koncerty jak na stadionie, a w Złotych to jak koncert bez prądu dla wąskiego grona bliskich przyjaciół. I za tą bliskościa i ludzką twarzą Pana Marka będę teskniła najbardziej (...)
Nie zgadzam się, myślę, że Pan Marek nic nie udaje - pozostaje sobą - ta stacja czy inna.

Martha

Post by Martha »

Przeczytałam, co Pan Marek do nas (DO NAS!) napisał... Kurczę, prosto z serca i wprost w nasze serca - tak to odebrałam. I cieplej, serdeczniej mi się zrobiło. Na pewno spokojniej. A od 1 kwietnia - z pewnością czekają nas tylko miłe muzyczne niespodzianki. Pozdrawiam Was i naszego Pana Marka. ;)

dziub76

Post by dziub76 »

Nie twierdzę, że udaje. Mówię tylko, że TU był mi o wiele, wiele bliższy. Tak właśnie jak dzieje sie na koncertach kameralnych a nie tych spędach dla ogółu.
"...ale nie chcę się tłumaczyć..." napisał, jak zwykle nie musi... ale mógłby, tak dla klasy i szacunku....

100 piątków bez telewizora przy radio i komputerze - do dzisiaj nie wiem co tam w piątki leci w tv
100 sobót li-tylko z Panem Markiem: zero wyjść z domu na zakupy, zero telefonów, zero kontaktu z rodziną, setki warknięć na męża i syna, że cicho bo radia nie słyszę, po prostu w soboty do 13 mnie nie bylo dla nikogo i wszyscy o tym wiedzieli.
I teraz pytam: co się robi w soboty, co ogląda w piątki, bo ja już nie pamiętam, jak to było przed tem...

adameria

Post by adameria »

Tylko 100? A tak serio, to rozumiem Twoje rozżalenie, ale ono jest niepotrzebne.
Kto był tylko "złoty" musi się przestroić na inne fale i tyle.
Trzeba cieszyć się, że jeszcze usłyszymy Pana Marka.
Na tamtym Forum (choć dla mnie to jedność!!!) już pisałem,
że będzie dobrze. Niedźwiedź wraca do Matecznika :D przecież.

Martyr

Post by Martyr »

Martha wrote:Przeczytałam, co Pan Marek do nas (DO NAS!) napisał... Kurczę, prosto z serca i wprost w nasze serca - tak to odebrałam. I cieplej, serdeczniej mi się zrobiło. Na pewno spokojniej. A od 1 kwietnia - z pewnością czekają nas tylko miłe muzyczne niespodzianki. Pozdrawiam Was i naszego Pana Marka. ;)
też mam takie wrażenie, Martho, że prosto z serca są te słowa. Jakoś tak ucieszyłam sie bardzo jak je przeczytałam :) [chyba dlatego że napisane zostały specjalnie DO NAS]
Równiez pozdrawiam ;)

krupolek

Post by krupolek »

Moi Drodzy.
Wpadł mi dziś do głowy pewien pomysł na ,,coś" co można by było zrobić z Naszym forum, a przede wszystkim z Nami. Zcalić Nas w ,,coś" i zaznaczyć Naszą indywidualność.
Na tą chwilę czekam na kontakt z Adminem , niebawem dalsze informacje .....
uśmiechnij się :-)

Martha

Post by Martha »

krupolek wrote:Moi Drodzy.
Wpadł mi dziś do głowy pewien pomysł na ,,coś" co można by było zrobić z Naszym forum, a przede wszystkim z Nami. Zcalić Nas w ,,coś" i zaznaczyć Naszą indywidualność.
Na tą chwilę czekam na kontakt z Adminem , niebawem dalsze informacje .....
O, tak, Krupolku, scalmy się wszyscy, scalmy! :D A tak serio: czekamy, coś tam wymyślił, wierzę, że dla nas wszystkich może to wyjść na dobre.

Anek

Post by Anek »

o tak, tak !!!
A słyszymy się jutro o 19? ;)
The lunatic is in my head

bobby-x

Post by bobby-x »

dziub76 wrote: 100 piątków bez telewizora przy radio i komputerze - do dzisiaj nie wiem co tam w piątki leci w tv
100 sobót li-tylko z Panem Markiem: zero wyjść z domu na zakupy, zero telefonów, zero kontaktu z rodziną, setki warknięć na męża i syna, że cicho bo radia nie słyszę, po prostu w soboty do 13 mnie nie bylo dla nikogo i wszyscy o tym wiedzieli.
Tylko 100? U mnie było to około 1250-1300 sobót, piątków i ponownie sobót i piątko-sobót od 4 stycznia 2008 roku. Napiszę dyplomatycznie, nie będę komentował ostatnich wydarzeń.
Anek wrote:Marek jest protoplastą Listy Przebojów w Polsce ...
Zdecydowanie się nie zgodzę z tym twierdzeniem! Protoplastą pierwszej listy przebojów w Polsce jest Jacek Bromski twórca i pierwszy prowadzący Listę Przebojów Rozgłośni Harcerskiej. Lista ta wystartowała w 1965 roku i trwała... z małymi przerwami na stan wojenny i zawirowaniami "pozwoleniami na częstotliwość" Krajowej Rady, ...trwała przez 42 lata i miała 2002 wydania antenowe, więc Markowi daleko do bycia Protoplastą.

Szczotecz-kal

Post by Szczotecz-kal »

Słuchajcie a nie moglibyśmy z tego miejsca śledzić listy trojki od 1 kwietnia ?
Pewnie na dłuższą metę i tak to nie wypali, ale chociaż na początek, żeby się przełamać do forum.lp3 ?
1.U2 2.Pink Floyd 3.Bon Jovi 4.Queen 5.Guns N'Roses 6.Oasis 7.Myslovitz 8.Scorpions 9.Snow Patrol 10.Aerosmith

adameria

Post by adameria »

Napisałem właśnie dłuuuugi wywód na ten temat i system mnie wylogował,
a wpis szlag trafił. Napiszę krótko - Szczotecz-kal - przepraszam, ale to nie ma sensu.
Powinniśmy się łączyć, a nie dzielić. Dla mnie i jedno Forum i drugie, bom jest równolegle,
tak samo się liczy. Propozycja komentowania tutaj Listy Trójki, dodatkowo przy niewiadomej KTO
i JAK będzie ją prowadził, doprowadzi do podziału w dłuższej perspektywie.
Lepiej się zacząć oswajać z TAMTYM Forum. Właśnie, dla mnie nie ma podziału na TYM i TAMTYM.
Potraktujecie mnie może jak heretyka, ale lepiej dokooptować się
do Forum LP3. Niektórzy już to uczynili zaraz po 25.01.2010 i chwała Im za to :D .

arturro

Post by arturro »

http://www.dziennik.pl/magazyn-dziennik ... slami.html

Lista z 19 na 9 rano ???
jeśli to prawda (a nie mam powodu aby nie wierzyć) to Skowroński rzeczywiście sfiksował !!! Może tych cygarach coś jest ??

rozumiem coraz bardziej PanaMarka dlaczego odszedł z Trójki...

z 19 na 9 haaaaa :) dobre :x :lol:

Locked