Do usłyszenia w trojce?

Bez Listy Przebojów trudno żyć... zwłaszcza bez markowej — kiedyś na innej fali, teraz w RZP Lista Marka Niedźwiedzkiego. Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu.

Moderator: djk

nokdar

Do usłyszenia w trojce?

Post by nokdar » 25 Jan 2010, o 20:53

To już pewne. W dzisiejszym komunikacie Agora podała, że Pan Marek zakończył współpracę ze Radiem Złote Przeboje.

Powodzenia na nowej / starej drodze życia Panie Marku! :)
nokdar/wrocław

adameria

Re: Do usłyszenia w trojce?

Post by adameria » 25 Jan 2010, o 21:30

Jopkologu mam nadzieję, że mi wybaczysz...
Ten wpis:
http://simoncafe.blogspot.com/2010/01/r ... -roku.html
potwierdza to, co napisał powyżej nokdar.
Zmiany, zmiany, zmiany...

wlampart

Post by wlampart » 25 Jan 2010, o 21:37

No tak... To forum pewnie już długo nie pożyje... Do napisania na forum lp3!
Just a runaway

Kruszyna

Post by Kruszyna » 25 Jan 2010, o 21:47

Witam,
Nie wiem, czy sie cieszyc czy martwić, bo tak samo targa mną i jedno i drugie... Niby wiadomość dobra, ale trochę się martwię jak nowa ekipa polityczna potraktuje Pana Marka... Choc przeważają pozytywy, to się chyba cieszę..:)
Wydaje się, że Trójka to najwłaściwsze miejsce dla Pana Marka - chciałabym, aby przechwycił Listę i grał tak, jak lubi... A ja będę zadowolona.
A co z radiem Smooth Jazz Cafe? Właśnie je sobie zapodałam, na wypadek, gdyby miało zniknąc...

Dx2

Post by Dx2 » 25 Jan 2010, o 22:25

Bardzo będzie mi brakować LPMN :(
Was też moi drodzy!
Do forum lp3 nie moge się przekonać.
Tam nie ma rozmów są tylko monologi co lubie, a czego nie.....

Co ja będę robił w piątek wieczorem?

Dx2
Image

Szczotecz-kal

Post by Szczotecz-kal » 25 Jan 2010, o 23:29

Ehhh forum lp3, to juz nie ten sam klimat co lpmn. Choc pisze tu od niedawna, juz bardzo sie przywiazalem do tego miejsca.
No ale zobaczymy jak to bedzie ;)
1.U2 2.Pink Floyd 3.Bon Jovi 4.Queen 5.Guns N'Roses 6.Oasis 7.Myslovitz 8.Scorpions 9.Snow Patrol 10.Aerosmith

Admin
Administrator

Post by Admin » 26 Jan 2010, o 00:06

wlampart wrote:No tak... To forum pewnie już długo nie pożyje... Do napisania na forum lp3!
Forum pozostaje, nie znika z internetu. Pozostaje rowniez i archiwum audycji Marka Niedźwieckiego. Dodatkowo bedzie uzupelnione o brakujace elementy
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

Admin
Administrator

Post by Admin » 26 Jan 2010, o 00:09

nokdar wrote:To już pewne. W dzisiejszym komunikacie Agora podała, że Pan Marek zakończył współpracę ze Radiem Złote Przeboje.

I znow ktos nie wytrzymal i palnal to dzisiaj, a mialo to byc ogloszone tak oficjalnie w piatek. W tym kraju juz nikt nie potrafi dochowac tajemnicy, zawsze musi sie znalezc taki co to przed szerego wylezie. Kiedys dziennikarz to byl dziennikarz, teraz to same mlokosy z mlekiem pod nosem i tylko czekaja na newsa i zeby go pierwszym oglosic.

Tak, do uslyszenia w Trojce.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu » 26 Jan 2010, o 00:17

Kruszyna wrote: A co z radiem Smooth Jazz Cafe? Właśnie je sobie zapodałam, na wypadek, gdyby miało zniknąc...
Zrobiłem to samo...

Cieszę się PanMarku - tylko niech Pan gdzieś teraz ucieknie!!! Też lubię poniedziałki, bo to taki mój "weekend"

Tomekk

Post by Tomekk » 26 Jan 2010, o 00:47

lista zostaje z nowym prowadzącym ;)
ale kto by ją słuchał :?: :mrgreen:

krzysiek78

Post by krzysiek78 » 26 Jan 2010, o 00:55

teraz w piątek lista prowadzona będzie jeszcze przez Pana Marka ?

Yacy

Post by Yacy » 26 Jan 2010, o 02:14

na stronie Złotych już nie jest Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego tylko Lista Przebojów Radia Złote Przeboje i poprowadzi Piotr Sworakowski...

krupolek

Post by krupolek » 26 Jan 2010, o 08:52

Dx2 wrote:Bardzo będzie mi brakować LPMN :(
Was też moi drodzy!

Dx2
przecież my nie umieramy ! Takie życie coś się zaczyna i coś się kończy. Forum pozostanie, bo to jest kawał Naszego życia, i zawsze będzie można tu zajrzeć i powspominać a może nawet coś napisać. Ja na pewno będę tu zaglądał to już jest nałóg :D
A co do Forum LP3, to dlaczego nie mamy TAM wnieść naszego ,,gadania" o niczym :) z LPMN ? Przecież idzie ku lepszemu i tak myślmy. Poczekajmy i dajmy czasowi pracować na Naszą i Szefa korzyść. Przeraża nas to czego nie znamy, więc dajmy sobie szanse.
uśmiechnij się :-)

nokdar

Post by nokdar » 26 Jan 2010, o 12:05

Admin wrote:
nokdar wrote:To już pewne. W dzisiejszym komunikacie Agora podała, że Pan Marek zakończył współpracę ze Radiem Złote Przeboje.

I znow ktos nie wytrzymal i palnal to dzisiaj, a mialo to byc ogloszone tak oficjalnie w piatek. W tym kraju juz nikt nie potrafi dochowac tajemnicy, zawsze musi sie znalezc taki co to przed szerego wylezie. Kiedys dziennikarz to byl dziennikarz, teraz to same mlokosy z mlekiem pod nosem i tylko czekaja na newsa i zeby go pierwszym oglosic.

Tak, do uslyszenia w Trojce.
Nie wiem czy powyższe słowa odnoszą się do mnie?
Gwoli wyjaśnienia: niemal w tej samej chwili wiadomość podały: ogólnie znany portal branżowy, jak i najpopularniejsze polskie portale internetowe. 5 min później dostałem kilkanaście SMSów w tej sprawie, pewnie podobnie jak i większość z Was.

No chyba, że chodziło o utrzymywanie tajemnicy tutaj, na forum. W takim razie przepraszam.
Last edited by nokdar on 26 Jan 2010, o 12:16, edited 1 time in total.
nokdar/wrocław

nokdar

Post by nokdar » 26 Jan 2010, o 12:15

krupolek wrote:
Was też moi drodzy!

Dx2
przecież my nie umieramy ! Takie życie coś się zaczyna i coś się kończy. Forum pozostanie, bo to jest kawał Naszego życia, i zawsze będzie można tu zajrzeć i powspominać a może nawet coś napisać. Ja na pewno będę tu zaglądał to już jest nałóg :D
A co do Forum LP3, to dlaczego nie mamy TAM wnieść naszego ,,gadania" o niczym :) z LPMN ? Przecież idzie ku lepszemu i tak myślmy. Poczekajmy i dajmy czasowi pracować na Naszą i Szefa korzyść. Przeraża nas to czego nie znamy, więc dajmy sobie szanse.
W _nowym_radiu_ (może starym (?)) Pan Marek będzie zapewne miał swoją audycję autorską. A przy niej na pewno znajdziemy miejsce na forum :)
nokdar/wrocław

nokdar

Post by nokdar » 26 Jan 2010, o 12:25

Was też moi drodzy!

Dx2
..i w następny i następny piątek...
Oby okres przejściowy był tym razem krótszym niż przy angażu Pana Marka w RZP.
nokdar/wrocław

tadzio

Post by tadzio » 26 Jan 2010, o 12:58

Ja się bardzo cieszę, że nie będzie już tej listowej schizofrenii, oraz sztucznie stworzonej "kultowej" listy przebojów. Ta była tak naprawdę tylko jedna. Tej słuchałem przeciętnie raz na 3 tygodnie i to tylko dlatego, by usłyszeć Pana Marka i czasem z przyzwyczajenia, że to jest piątek po 19 ;)
Do napisania na forum lp3 :D

Martha

Post by Martha » 26 Jan 2010, o 13:17

Ja nie chcę się z Wami żegnać!!! :( Może da się to nasze forum przenieść do Trójki? Czytywałam od czasu do czasu tamto forum, ale TO NIE TO!!! I co będzie z RSJC??? Mój 5-letni szkrab przy tym zawsze zasypia... No i czy jeszcze kiedyś będzie można do Pana Marka napisać i pod jaki adres? Boję się tych zmian, ale w końcu od początku, tzn.od lat 80 słuchałam Listy w Trójce...

jotem3

Post by jotem3 » 26 Jan 2010, o 13:29

nokdar wrote:W _nowym_radiu_ (może starym (?)) Pan Marek będzie zapewne miał swoją audycję autorską. A przy niej na pewno znajdziemy miejsce na forum :)
Martha wrote:Ja nie chcę się z Wami żegnać!!! :( Może da się to nasze forum przenieść do Trójki? Czytywałam od czasu do czasu tamto forum, ale TO NIE TO!!! I co będzie z RSJC??? Mój 5-letni szkrab przy tym zawsze zasypia... No i czy jeszcze kiedyś będzie można do Pana Marka napisać i pod jaki adres? Boję się tych zmian, ale w końcu od początku, tzn.od lat 80 słuchałam Listy w Trójce...
Nic nie trzeba przenosić, nie trzeba daleko szukać, bo takie miejsce przecież już jest, gdzie się spotykaliśmy przed odejściem Marka z Trójki, i później również - to forum fanów Listy Przebojów Programu Trzeciego - www.forum.lp3.pl
Tam jest dla nas wszystkich miejsce i nikt tam naprawdę nie gryzie, więc zapraszamy do odwiedzenia tamtego forum i zostania z nami jak najdłużej :-)
Przy okazji jeszcze jeden przydatny a-dresik w kwestii LP3 - http://www.lp3.pl . Na tych stronach bogata dokumentacja ponad dwudziestu siedmiu lat Listy :-)
nokdar wrote:...Nie wiem czy powyższe słowa odnoszą się do mnie? ...
Pozwolę sobie wejść Piotrowi w słowo - nie o Ciebie chodziło, a o wszechszybkich pismaków, którzy chcieli jak najszybciej "sprzedać" ten nius...

myśliwy

Post by myśliwy » 26 Jan 2010, o 14:04

Dx2 wrote:
Poczytasz coś ciekawego? Obejrzysz interesujący film? Świat pełen jest ciekawych rzeczy do zrobienia...

Kruszyna

Post by Kruszyna » 26 Jan 2010, o 14:20

krupolek wrote:
Was też moi drodzy!

Dx2
No trzeba bedzie przechwycić tamto forum, coż innego nam zostaje... ;)

Kruszyna

Post by Kruszyna » 26 Jan 2010, o 14:22

nokdar wrote:
Was też moi drodzy!

Dx2
..i w następny i następny piątek...
Oby okres przejściowy był tym razem krótszym niż przy angażu Pana Marka w RZP.
Podobno Pan Marek bedzie od kwietnia w Trójce... Czyli 2 miesiące postu.... Ech...

Kruszyna

Post by Kruszyna » 26 Jan 2010, o 14:24

nokdar wrote:
krupolek wrote:
Was też moi drodzy!

Dx2
W _nowym_radiu_ (może starym (?)) Pan Marek będzie zapewne miał swoją audycję autorską. A przy niej na pewno znajdziemy miejsce na forum :)
A Listę???? Lista musi być z Panem Markiem! Ja tej Baronowej nie lubię...

krzysiek78

Post by krzysiek78 » 26 Jan 2010, o 15:11

Yacy wrote:na stronie Złotych już nie jest Lista Przebojów Marka Niedźwieckiego tylko Lista Przebojów Radia Złote Przeboje i poprowadzi Piotr Sworakowski...
no w tych wszystkich niusach było napisane , że od początku lutego kończy się współpraca Pana Marka z RZP , więc myślałem , że może jeszcze w piątek poprowadzi Liste ,ale widzę , że ze stronki RZP usunęli już wszystko co było związane z Panem Markiem

djk
Moderator forum

Post by djk » 26 Jan 2010, o 15:13

wlampart wrote:No tak... To forum pewnie już długo nie pożyje... Do napisania na forum lp3!
Nie przewiduje się się zamknięcia tutejszych łamów w najbliższym czasie. To użytkownicy sami zadecydują, czy chcą jeszcze odwiedzać to miejsce w sieci pod nieobecność J.M. Mentora... dajmy sobie troche czasu na wyklarowanie się sytuacji.
-- jk

Locked