LPMN n95 - 2009-12-04 - Barbórka

Bez Listy Przebojów trudno żyć... zwłaszcza bez markowej — kiedyś na innej fali, teraz w RZP Lista Marka Niedźwiedzkiego. Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu.

Moderator: djk

PeterCub

Re: LPMN n95 - 2009-12-04 - Barbórka

Post by PeterCub »

kajman wrote:
PeterCub wrote:Witojcie. Dzisioj nie bydzie mnie na pociątku listy, ida na koncert Krystyny Giżowskiej. Pewnie zawitom kole 21. Pa... Olaf, krupolek, proszę o nagranie...
Ja na szczęście zapomniałem o istnieniu tej pani, a Ty mi ją przypomniałeś. :evil:
Trochę późno, nawet zaa późno, ale dziewczęta mnie wyciągnęły, więc nei wypadało odmawiać. Oprócz Giżowskiej był Gąssowski, Norbi i Majewska z Korcze. Okazało się, że była to impreza charytatywna dla osób niepełnosprawnych w Uranii (zbyszu wie gdzie to jest). Łzy z oczu wycisnęła mi młoda niewidoma dziewczyna śpiewająca lepiej od Aliny M. Potem wypad z koleżankami na Starówkę więc dopiro teraz relacja... Pozdrawiam i oczekuję nagrania z dzisiejszego (wczorajszego) notowania.

olaf

Post by olaf »

wszystko jest na moim chomiku :)

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu »

PeterCub wrote: (...) w Uranii (zbyszu wie gdzie to jest). (...) Potem wypad z koleżankami na Starówkę.
Pewnie, ze wie - chodzi tam na mecze szczypiorniaka. Gdzie jest Starówka też wiem - i też bywam - upsss

Locked