Lista zerowa Marka Niedzwieckiego w RZP - 4.01.2008

Bez Listy Przebojów trudno żyć... zwłaszcza bez markowej — kiedyś na innej fali, teraz w RZP Lista Marka Niedźwiedzkiego. Komentarze, opinie, „bęcki” w bieżącym notowaniu.

Moderator: djk

darek_mis

Re: Lista zerowa Marka Niedzwieckiego w RZP - 4.01.2008

Post by darek_mis »

Ale wiocha

jareth

Post by jareth »

darek_mis wrote:To co udało się 26 lat temu nie powtórzy się więcej, moi drodzy.Możemy udawać,że nic się nie stało i najważniejsze,że Marek wrócił,ale to tylko emocje :o :o
Wiele rzeczy nie powinno się powtarzać,a jednak dzieje się. Chyba nikt nie chce powtórki tylko czegoś nowego,a naw :!: et lepszego.

Admin
Administrator

Post by Admin »

Trudne poczatki - ok. Ale zeby tyle wpadek jednoczesnie? Strony sie wywalily, bledna kolejnosc topu zerowego - nie miesci sie w glowie by do tak wielkiego wydarzenia nie byc przygotowanym.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

Robert

Post by Robert »

Myślę , że to nie błędna Lista , tylko fragment zestawu do głosowania z odsłuchem utworów. Chcieli dobrze , nie wyszło :cry:
I proponuję ważyć słowa i ugryzć się w język zanim się coś napisze...
974 dni

Gary

Post by Gary »

Notować, Notować! Bo to być może wyniki następnego notowania. ;)
Chyba nie byli przygotowani na takie duże zainteresowanie. Mi się marzy zwykła strona, z której można będzie notować, a nie taka szklanka".

darek_mis

Post by darek_mis »

Z całym szacunkiem!!Ja ta sam wychowałem się na liście i tym co Marek prezentował w Trójce,ale czytając wpisy niektórych osób mam wrażenie,że znalazłem się a forum Radia Maryja,taka ślepa miłość i uwielbienie.Niczym mohery w stosunku do ojca dyrektora.BRRRRRRRRRR

jareth

Post by jareth »

darek_mis wrote:Z całym szacunkiem!!Ja ta sam wychowałem się na liście i tym co Marek prezentował w Trójce,ale czytając wpisy niektórych osób mam wrażenie,że znalazłem się a forum Radia Maryja,taka ślepa miłość i uwielbienie.Niczym mohery w stosunku do ojca dyrektora.BRRRRRRRRRR
A skąd wiesz jak wygląda Radio Maryja??? :?: :?: :?:

jareth

Post by jareth »

Wcale nie ślepe uwielbienie tylko po prostu wydarzenie. 8-)

Robert

Post by Robert »

darek_mis wrote:Z całym szacunkiem!!Ja ta sam wychowałem się na liście i tym co Marek prezentował w Trójce,ale czytając wpisy niektórych osób mam wrażenie,że znalazłem się a forum Radia Maryja,taka ślepa miłość i uwielbienie.Niczym mohery w stosunku do ojca dyrektora.BRRRRRRRRRR
Bo miłość jest ślepa drogi chłopcze :)
A moherki całkiem cieplutkie nakrycia głowy , podobno :)
974 dni

darek_mis

Post by darek_mis »

Ludzie nie obrażajcie się,nie o to mi chodzi,aby sie przypieprzać,ale śmieszne jest dla mnie takie zachowanie.Marek zostawił listę,zostawił NAS,bez pożegnania!!!!Cholera tyle lat,tyle wierności...myślałem,że odejdzie tam gdzie będzie się rozwijał a nie prowadził listę przebojów piosenek które od lat są przebojami.Gdzie ambicje??

Robert

Post by Robert »

Nawiązując do tego uwielbienia - toż to my tworzymy coś na wzór pewnej sekty , nieprawdaż 8-)
974 dni

darek_mis

Post by darek_mis »

jareth wrote:
A skąd wiesz jak wygląda Radio Maryja??? :?: :?: :?:
Słucham tego radia czasami.Szczerze

kleschko

Post by kleschko »

nie masz sie czym chwalić
Your music, your way. No exceptions.

darek_mis

Post by darek_mis »

A gdzie jest o tym,że się chwale???

kleschko

Post by kleschko »

no w sumie nigdzie

Dogg

Post by Dogg »

,,Nim język puścisz w taniec, Założ na mordę... kaganiec!'' ;) Polecam taką metodę...[/quote]
djk... fajna frasza ale to do mnie? Nie qmam... to tutaj nie mozna napisac, ze dupolizow sie nie lubi?

JaCek

Post by JaCek »

Darku, czytam posty...... i miałem napisać że się z Tobą zgadzam w 100%, ale z tym radiem Maryja..... mnie rozwaliłeś, choć pamiętam jak kiedyś ze znajomymi w szczególnie euforycznym stanie mieliśmy ubaw słuchając rano.... chyba różańca. W którymś momencie zaczęło to brzmieć jak rap.
Co do listy..... fajnie znów posłuchać Niedźwiedzia, ale naprawdę ciągle wierzę, że wróci do Trójki i traktuję ten stan jako tymczasowy. Sorki, ale te złote przeboje to jakiś tragiczny obciach.

jotem3

Post by jotem3 »

Admin wrote:
Robinson wrote:30. Eagles - How long
...
1. Eagles - Busy being fabulous
A na stronie RZP ta kolejnosc dzisiejszego notowania zerowego wyglada zupelnie inaczej
i już jest właściwa kolejność na stronie, tylko jeszcze poczekalni nie widać ;)

darek_mis

Post by darek_mis »

Nie słucham RM z sympatii,czasam zdarza mi się włączyć,aby móc później wyrazić swoją opinię.Większość ludzi nabija się z tej rozgłosni,bo wszyscy to robią.Ja chcę sprawdzić ,zanim coś powiem.Szanuję Marka N,powtarzam to poraz kolejny,ale nie mam zamiaru słodzić mu dla zasady.Facet ma dużą wrażliwość muzyczną,boję się,że gdy będzie chciał ją zaprezentować,pokazać w ZłotychPszpojach to mu podziękują za współpracę,bo słuchalność spadnie

djk
Moderator forum

Post by djk »

Dogg wrote:(...) djk... fajna frasza ale to do mnie? Nie qmam... to tutaj nie mozna napisac, ze dupolizow sie nie lubi?
To do każdego. Do mnie samego też... tych, jak to ująłeś? ,,tyło-włazów'' nigdy nie darzyłem estymą, o jaką się prosili -- ale lubię poczytać konstruktywne argumenty, bez specjalnego okraszania epitetami.
-- jk

kleschko

Post by kleschko »

Ciekawe rzeczy piszecie. Ja mówie Dobranoc.

JaCek

Post by JaCek »

darek_mis wrote:wrażliwość muzyczną,boję się,że gdy będzie chciał ją zaprezentować,pokazać w ZłotychPszpojach to mu podziękują za współpracę,bo słuchalność spadnie
Myślę, że na to nie ma szans. RZP to jest jedna z takich stacji, która może sobie lecieć w tle i nie będzie nikomu przeszkadzało, bo i nikt nie będzie zwracał uwagi co to gra. A słuchcze Pana Marka zawsze włączą radyjko na jego audycję - przez to słuchalność będzie zawsze większa. Myślę, że Ci przypadkowi słuchacze Marka nie wyłączą radia, bo im się nie będzie chciało, a Ci nieprzypadkowi - z Trójki zawsze będą przy odbiornikach z RZP.

darek_mis

Post by darek_mis »

Jakoś nie widzę Marka grającego bez końca super hity.Pamiętam go zTrójki,facet miał ambicje.A teraz ???otwierasz lodówkę i widzisz kolejną reklamę z jego udziałem.Poza tym tekst W ŻYCIU TRZEBA ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA.Do jasnej cholery to co on robił do tej pory???Wkurza mnie to!!!rezygnowałem z randek z atrakcyjnymi facetami,aby wysłuchać jego audycji :oops:

Gary

Post by Gary »

darek_mis wrote:Poza tym tekst W ŻYCIU TRZEBA ROBIĆ TO CO SIĘ KOCHA.Do jasnej cholery to co on robił do tej pory???
Trzeba by było zacytować całą treść reklamy, a nie wyrywać z kontekstu jedno zdanie.

Martyr

Post by Martyr »

jblaminsky wrote:Heheh bo Niedzwiedz bez The Eagles jest jak.... jblaminsky bez aparatu fotograficznego :) (ale porownanie haha)
bardzo trafne porównanie :D ;)

A ja wczoraj nie zdążyłam się z Wami pożegnać..
No więc z kikugodzinnym opóźnieniem ;) ale co tam... dziękuje wszystkim za bardzo mile spędzony wieczór podczas tego historycznego notowania... :D

Locked