Prywatna Lista Przebojow Marka Niedzwieckiego

Powinny czy nie powinny sie tu znalezc archiwalne notowania Pana Marka? - oto jest pytanie nurtujace samego zainteresowanego. Pomozmy mu podjac jedynie sluszna decyzje.

Moderator: djk

Post Reply

Czy Marek Niedzwiecki powinien odtajnic swoje notowania prywatnej LPMN sprzed ponad 30 lat?

Tak, jestem zainteresowany wynikami archiwalnych notowan prywatnej Listy Przebojow Marka Niedzwieckiego.
29
94%
Nie, nie interesuje mnie czego Marek Niedzwiecki sluchal dawno temu. Wystarcza mi jego biezace notowania.
2
6%

Total votes: 31

Admin
Administrator

Prywatna Lista Przebojow Marka Niedzwieckiego

Post by Admin » 30 Aug 2008, o 08:46

Na poczatek - mam nadzieje, ze dobry - "mala cytata" z pewnego blogu:

Za to lubię układać moją listę. Lpmn.pl namawia mnie, żebym udostępnił moje stare notowania, układam je chyba od 1975 roku. Ale kto by chciał „toto” czytać?

Kto by chcial? Sprobujmy sie przekonac Panie Marku czy znajda sie tacy co to lubia takie stare notowania znanych i lubianych osob poprzegladac i poaanalizowac, wspominajac niejednokrotnie z lezka w oku swe "szczeniece" lata.

W tym celu zwracam sie do was, drodzy aktywni i mniej aktywni uczestnicy tegoz forum (gosci zachecam do rejestracji i wziecia udzialu w dyskusji). Postanowilem dac wam mozliwosc publicznego wypowiedzenia sie czy Marek Niedzwiecki powinien udostepnic swoje archiwalne notowania szerszemu gronu jego sympatykow czy tez nie. Obecnie mozemy sledzic na http://www.marekniedzwiecki.pl biezace notowania prywatnej LPMN, ale przeciez chyba kazdego z nas interesuje jakie to gusta muzyczne mial mlody Pan Marek i co tez krolowalo na jego liscie?

Aby pomoc Markowi Niedzwieckiemu podjac jedynie sluszna decyzje o odtajnieniu swego archiwum sprzed ponad 30 lat proponuje wypowiedziec sie w niniejszej ankiecie. Jesli ktos ma ochote to serdecznie zapraszam rowniez do wpisywania swoich komentarzy-uzasadnien dlaczego powinien, albo dlaczego nie powinien tego robic.
Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego wyłącznie na http://LPMN.pl

Tomekk

Re: Prywatna Lista Przebojow Marka Niedzwieckiego

Post by Tomekk » 1 Sep 2008, o 13:45

Oczywiście, że tak. Większość z pewnością jest ciekawa, czego słuchał Pan Marek 30 czy 20 lat temu. Dlatego nie wiem co robią tu te 2 głosy na NIE :evil:
Ja jestem zainteresowany tymi notowaniami i chętnie się z nimi zapoznam. :D

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu » 1 Sep 2008, o 13:51

Cóż...mój głos był na "nie"...

Daniel84

Post by Daniel84 » 1 Sep 2008, o 15:36

Ja jestem szczególnie zainteresowany latami 1982 - 1995. Choć w książkach Pana Marka były już dostępne wybrane notowania jego prywatnej listy, to jednak większość pozostała nieopublikowana.

Yacy

Post by Yacy » 4 Sep 2008, o 10:44

zbyszu wrote:Cóż...mój głos był na "nie"...
hmm.... ciekawe. Przecież nie musisz czytać jeśli się ukażą ;-) A jeśli sam Pan Marek nie będzie chciał tego ujawnić to ... pzeciez się nie ukażą ;-). Ja jestem zdecydowanie na "tak" !!!

zbyszu
Kapelan forumowy

Post by zbyszu » 4 Sep 2008, o 16:28

Hmmm...ano ciekawe. Napisałem "nie!", ponieważ uwazam, że to nie my mamy decydowac o tym - czy PanMarek ma publikowac swoje archiwa czy tez nie. Jeśli bedzie chciał - opublikuje je i juz. Dlatego napisałem "nie"

Do nasłuchania

Tomekk

Post by Tomekk » 4 Sep 2008, o 18:44

Admin wrote:Na poczatek - mam nadzieje, ze dobry - "mala cytata" z pewnego blogu:
Za to lubię układać moją listę. Lpmn.pl namawia mnie, żebym udostępnił moje stare notowania, układam je chyba od 1975 roku. Ale kto by chciał „toto” czytać?

Kto by chcial? Sprobujmy sie przekonac Panie Marku czy znajda sie tacy co to lubia takie stare notowania znanych i lubianych osob poprzegladac i poaanalizowac.

Dlatego zagłosowałem na TAK :D to pan Marek daj nam możliwość podjęcia tej decyzji 8-)

Tomekk

Post by Tomekk » 4 Sep 2008, o 18:44

Admin wrote:Na poczatek - mam nadzieje, ze dobry - "mala cytata" z pewnego blogu:

Kto by chcial? Sprobujmy sie przekonac Panie Marku czy znajda sie tacy co to lubia takie stare notowania znanych i lubianych osob poprzegladac i poaanalizowac.

Dlatego zagłosowałem na TAK :D to pan Marek daje nam możliwość podjęcia tej decyzji 8-)

Martyr

Post by Martyr » 11 Sep 2009, o 14:24

Może trochę późno podjęty temat, ale zdecydowanie jestem na TAK! :) Również ciekawi mnie lista Pana Marka sprzed lat!

iśka

Post by iśka » 13 Sep 2009, o 07:45

Ja jestem na TAK. Jeśli tylko PanMarek zechce opublikować swoje archiwum, to ja chętnie poczytam. Interesuje mnie jak było kiedyś, jakie trendy były w muzyce, co się ludziom podobało. To bardzo dobry pomysł, żeby PanaMarka namówić

Krzysztof

Post by Krzysztof » 4 Jan 2010, o 22:35

Witam!

No, ba! Jeszcze jak! Tak, tak, tak, poproszę, tym bardziej, że notowania Prywatnej z lat 70tych to rarytasik!!!

JakubGalinski

Post by JakubGalinski » 10 Aug 2014, o 13:12

Raczej nie da rady, jak czytamy w książce Radiota (strona 257, linia 3): "Nie planuję nigdy tego upubliczniać." ;)
Jestem na nie: W końcu się nie dziwie, też lubię mieć kontrolę nad tym, co i gdzie się pojawi :-)
Pan Marek Niedźwiecki, jak każdy człowiek, ma prawo do choć odrobiny prywatności :-)
Pozdrawiam,
Jakub Galiński

Post Reply