SJC - 2009-11-10

Internetowe radio Marka Niedźwieckiego - Radio Smooth Jazz Café

Moderator: djk

grażka

Re: SJC - 2009-11-10

Post by grażka »

krupolek wrote:ale teraz świetnie gra, uwielbiam taki Jazz , saksofon, szczoty na werblu i pianino !
No , no , no Panowie ! Ogladalam zdjecia, slyszalam w radiu, czytam na stronie Szefa i ...? Wszyscy zadowolenie i szczesliwi, tak?
Gratulacje i ciesze ,ze czas przeuroczo spedzony :mrgreen:
Serdecznosci ...
p.s. Uwielbiam granie Wojciecha Majewskiego .Kupuje wszystko ."Grechute" rowniez...

krupolek

Post by krupolek »

PeterCub wrote:Za to ja wolę od saksofonu sam fortepian...

Wiem fatalne zdjęcie, ale są prawie wszyscy na zdjęciu, o tu.
co by nie pisać i mówić - było super !!!!, ja nadal mam całą głowę wspomnień , myśli i śmiechu ,,z Pani Kreski", weekend w innym wymiarze
uśmiechnij się :-)

wlampart

Post by wlampart »

Ciężko będzie przebić ten zlot pod względem atmosfery, dlatego następny musi być zupełnie inny...
Just a runaway

krupolek

Post by krupolek »

grażka wrote:
krupolek wrote:ale teraz świetnie gra, uwielbiam taki Jazz , saksofon, szczoty na werblu i pianino !
No , no , no Panowie ! Ogladalam zdjecia, slyszalam w radiu, czytam na stronie Szefa i ...? Wszyscy zadowolenie i szczesliwi, tak?
Serdecznosci ...
p.s. Uwielbiam granie Wojciecha Majewskiego .Kupuje wszystko ."Grechute" rowniez...
Panowie i Panie! Poznaliśmy Nasze nowe kobiety z Forum. A jak było ? Hmm brak słów i smaków i tyle !

krupolek

Post by krupolek »

wlampart wrote:Ciężko będzie przebić ten zlot pod względem atmosfery, dlatego następny musi być zupełnie inny...
Wlampart dużo pracy przed nami ale damy radę !! :D chyba już zostaniemy forumowymi organizatorami :D

grażka

Post by grażka »

krupolek wrote:
grażka wrote:
Serdecznosci ...
Panowie i Panie! Poznaliśmy Nasze nowe kobiety z Forum. A jak było ? Hmm brak słów i smaków i tyle !
UUU! Nie pytam o wiecej :D

wlampart

Post by wlampart »

krupolek wrote: chyba już zostaniemy forumowymi organizatorami :D
Chyba już nawet zostaliśmy ;)
Just a runaway

krupolek

Post by krupolek »

już to mówiłem chłopakom w hotelu ale musimy Pana Marka zapytać czy nie można tej muzyki która gra we wtorki także wydać na płytach jako np. Radio SJC poleca Marek Niedźwiecki ? Co Wy na to ?

wlampart

Post by wlampart »

krupolek wrote:już to mówiłem chłopakom w hotelu ale musimy Pana Marka zapytać czy nie można tej muzyki która gra we wtorki także wydać na płytach jako np. Radio SJC poleca Marek Niedźwiecki ? Co Wy na to ?
Myślę, że będzie kontynuacja serii Smooth Jazz Cafe i tam wiele z tych rzeczy się pomieści.
Just a runaway

krupolek

Post by krupolek »

wlampart wrote:
krupolek wrote: chyba już zostaniemy forumowymi organizatorami :D
Chyba już nawet zostaliśmy ;)
no tak ! a co innego my potrafimy ? :D :D dwóch kierowników i praca nawet na zlocie ! oj ciżba ludzka :D :D

...ale ile z tego przyjemności .... :D
Last edited by krupolek on 10 Nov 2009, o 23:17, edited 1 time in total.

bg10

Post by bg10 »

krupolek wrote: Wlampart poleca jego DVD z Bostonu , ja już czekam na pensję i w grudniu będę miał ...w tym m-cu za dużo już wydałem na CD :D :D
ja nie mogłam się doczekać jak się w Polsce pojawi te dvd wiec w amazonie kupiłam i muszę przyznać że jest to jeden z najlepszych jego koncertów zarejestrowanych na dvd
polecam obejrzeć też behind the scenes

krupolek

Post by krupolek »

wlampart wrote:
krupolek wrote:już to mówiłem chłopakom w hotelu ale musimy Pana Marka zapytać czy nie można tej muzyki która gra we wtorki także wydać na płytach jako np. Radio SJC poleca Marek Niedźwiecki ? Co Wy na to ?
Myślę, że będzie kontynuacja serii Smooth Jazz Cafe i tam wiele z tych rzeczy się pomieści.
Trzeba Moi Drodzy pisać do Szefa i pisać i pisać !!

PeterCub

Post by PeterCub »

Czekając na powrót do domu zahaczyłem o Złote Tarasy i zjadłem zimne lody popijając colą, ech...

"Tam gdzie nie sięga wzrok", mile łechce słuch...

krupolek

Post by krupolek »

PeterCub wrote:Czekając na powrót do domu zahaczyłem o Złote Tarasy i zjadłem zimne lody popijając colą, ech...

a miałeś iść do Empiku albo Saturna na zakupy płytowe ? Eh Peter masz zachcianki smakowe :D :D

wlampart

Post by wlampart »

bg10 wrote:... jest to jeden z najlepszych jego koncertów zarejestrowanych na dvd
Szkoda tylko, że materiał na CD taki jakiś poszatkowany i poobcinany.
Just a runaway

wlampart

Post by wlampart »

krupolek wrote:
PeterCub wrote:Czekając na powrót do domu zahaczyłem o Złote Tarasy i zjadłem zimne lody popijając colą, ech...

a miałeś iść do Empiku albo Saturna na zakupy płytowe ? Eh Peter masz zachcianki smakowe :D :D
Tak, lody plus cola... jak nic na jakąś płytę by starczyło... No ale jak chce się być miśkiem... :lol:
Just a runaway

PeterCub

Post by PeterCub »

krupolek wrote:a miałeś iść do Empiku albo Saturna na zakupy płytowe ? Eh Peter masz zachcianki smakowe :D :D
A byłem byłem, tylko "obeszłem się smakiem", więc dlatego ostatnie piętro "zaliczyłem"...

krupolek

Post by krupolek »

wlampart wrote:
bg10 wrote:... jest to jeden z najlepszych jego koncertów zarejestrowanych na dvd
ja wczoraj na YouTube obejrzałem kawałek z koncertu , Sting i Groban i Botti w Shape of...- odleciałem - MUSZĘ MIEĆ TO DVD!!!

bg10

Post by bg10 »

Lody i cola ze sobą nie za bardzo pasuja
co innego jedzenie u chińczyka ;) ;) ;)

PeterCub

Post by PeterCub »

wlampart wrote:Tak, lody plus cola... jak nic na jakąś płytę by starczyło... No ale jak chce się być miśkiem... :lol:
Akurat lody były tanie jak barszcz, a poza tym planowałem zakup na urodziny dzieciaka, więc wolałem wyjść z Saturna...

bg10

Post by bg10 »

krupolek wrote:
wlampart wrote:
ja wczoraj na YouTube obejrzałem kawałek z koncertu , Sting i Groban i Botti w Shape of...- odleciałem - MUSZĘ MIEĆ TO DVD!!!
Oj tak to im się genialnie udało :D ale powtarzam koniecznie trzeba obejrzeć jak oni to nagrywali ;) ;) ;) nic więcej nie powiem

PeterCub

Post by PeterCub »

bg10 wrote:Lody i cola ze sobą nie za bardzo pasuja
co innego jedzenie u chińczyka ;) ;) ;)
Na "chińczyka" mnie wtedy nie było stać, następnym razem przyjadę do PanMarka z rodziną :)
krupolek wrote:ja wczoraj na YouTube obejrzałem kawałek z koncertu , Sting i Groban i Botti w Shape of...- odleciałem - MUSZĘ MIEĆ TO DVD!!!
Aż z ciekawości sprawdzę po nagraniu...

Martha

Post by Martha »

Proszę - Wy zawsze coś ciekawego wynajdziecie! ;) Taka ładna perełka, o której do tej pory nie miałam pojęcia... Oczywiście obejrzałam i wysłuchałam kilka razy, bo za pierwszym zwróciłam uwagę - jak to u płci żeńskiej bywa - głównie na Groban'a (ciekawe czemu, ha, ha!)... :)

Locked