8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Informacje porządkowe i ogólne dotyczące niniejszego forum oraz stron „siostrzanych”

Moderator: djk

Post Reply
User avatar
jotem3
Posts: 463
Joined: 4 Jan 2008, o 00:21

8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post by jotem3 »

Pozwolę sobie tutaj wkleić informację o zlocie, który odbędzie się 23-25 kwietnia 2010.
O wszystkich informacjach organizacyjnych dowiecie się na www. forum.lp3.pl, w tym wątku:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?f ... 36&start=0
Zapisy na ten zlot prowadzone są również tam.

Oto co ku3a napisał w zaproszeniu na zlot:
"Zawsze do tej pory zloty naszego forum odbywały się co mniej więcej pół roku. Ostatni był pół roku temu. Ponadto jesteśmy właśnie na przełomie kolejnych er w dziejach Listy - jednocześnie kończymy erę samodzielnego prowadzenia Listy przez Pana Piotra i zaczynamy erę naprzemiennego prowadzenia przez niego i przez Pana Marka oraz kończymy erę sobotnią i zaczynamy kolejną piątkową. To wszystko składa się na jeden wniosek - wkrótce spotkamy się na ósmym zlocie forum LP3! :-D A kiedy? Przed nami kwiecień. Nie ma lepszego terminu kwietniowego niż weekend który uświetni 28. rocznica Listy! Rocznica wypada w sobotę, więc tym lepiej się składa, że będziemy ją mogli świętować we własnym gronie. Tak więc ogłaszam, że ósmy zlot forum LP3 odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2010 :!: :-D

Czas znany, a miejsce? Też już znane. Będzie to nowe miejsce, choć niedaleko od naszej zlotowej Śródborowianki. Więcej o samym miejscu później. Na razie tylko podstawowe informacje, które być może będą dla kogoś decydujące czy przyjechać czy nie - ceny. Pierwsza noc (piątek/sobota) w pokojach z łazienką na korytarzu - 40 zł od osoby, drugi nocleg (sobota/niedziela) w pokojach z łazienką - 50 zł (tańsze będą zajęte). Do tego posiłki w przystępnych cenach na miejscu i przede wszystkim za darmo sala w której będziemy mogli posiedzieć! A że to będzie już końcówka kwietnia to pewnie będzie już bardzo ciepło i może będzie się dało siedzieć na dworze :-). I może uda się zorganizować ognisko, bo jest gdzie :-). I leżeć sobie na kocach patrząc w niebo, gadając o przeróżnych sprawach słuchając jednocześnie Topu Wszech Czasów... :-) Zobaczymy, plan zajęć dopiero jest we wstępnej fazie układania.

Póki co, to co najważniejsze - poproszę o zgłoszenia chętnych. Termin zgłoszeń - 09.04, czyli 2 tygodnie przed rozpoczęciem zlotu. Ale proszę nie zostawiać tego na ostatnią chwilę - jeśli ktoś już teraz wie, że przyjedzie (wiadomo, nigdy się nie przewidzi spraw losowych, nie o to chodzi) to proszę o tym pisać od razu - będzie można na bieżąco reagować jeśli liczba chętnych przekroczy liczbę zarezerwowanych miejsc. I jeśli ktoś wie, że na pewno z różnych powodów się nie pojawi, to też taka informacja będzie cenna.

4 tygodnie zlecą nie wiadomo kiedy :-).

Bobby, raz jeszcze wielkie dzięki! :-)"


Od siebie dodam, że niestety byłem tylko na jednym zlocie i mimo, że debiutowałem zlotowo to bardzo miło i serdecznie zostałem przyjęty przez forumowiczów. A z relacji z pozostałych siedmiu zlotów (które wciąż można przeczytać na http://www.forum.lp3.pl) można wywnioskować, że każdy na takim zlocie jest traktowany tak samo, i każdy znajdzie dla siebie odpowiednie towarzystwo, odpowiednie tematy do rozmów :-)
Zapraszam serdecznie :-)

Post Reply